Walizki na każdą podróż w najnowszej ofercie Lidla!


Walizki na każdą podróż w najnowszej ofercie Lidla!
2021-06-10
Pakowanie na bliskie i dalekie wyjazdy może być łatwe oraz komfortowe z ergonomicznymi walizkami. Sieć Lidl Polska w najnowszej ofercie od czwartku, 10.06, proponuje praktyczne walizki w różnych rozmiarach i kolorach do wyboru, w supercenach.
Pakowanie to elementarna część przygotowań do każdego wyjazdu. To pozytywny znak, że zbliżają się wakacje. Natomiast pakowanie wymaga organizacji naszych rzeczy. W tej czynności bardzo mogą pomóc odpowiednio dobrane walizki. W swojej najnowszej ofercie od czwartku, 10.06, sieć Lidl proponuje walizki na kółkach o maksymalnej ładowności 15 kg, 20 kg lub 25 kg, każda w trzech kolorach do wyboru. Dzięki czterem, podwójnym, lekkobieżnym kółkom walizki bardzo łatwo można prowadzić. Ich wnętrze jest funkcjonalne, posiada przegrody i paski krzyżowe. Dzięki zamkowi błyskawicznemu wokół walizki, można zwiększyć jej pojemność. Walizki posiadają również regulowane uchwyty oraz zamki cyfrowe Travel Sentry, uznawane w ponad 35 krajach. Warto także zwrócić uwagę, iż posiadają funkcję OKOBAN, do szybkiej identyfikacji zagubionego bagażu. OKOBAN to ogólnoświatowy, bezpłatny system do rejestracji rzeczy, który ułatwia kontakt z właścicielem walizki oraz pomaga ustalić lokalizację bagażu.
 
Pakowanie to także zadanie i jednocześnie zabawa dla najmłodszych. Z myślą o nich w ofercie sieci pojawi się także dziecięcy zestaw podróżny 3 w 1. W zestawie znajdziemy walizkę o maksymalnej ładowności 6 kg, plecak oraz worek. Cena jednego zestawu to 69,90 zł. Wszystkie elementy są wykonane ze zmywalnego, łatwego w pielęgnacji materiału. 
 
 

Nadesłał:

Grzes33

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl