Powraca kultowa promocja w Lidlu „4 piwa + 4 gratis"


Powraca kultowa promocja w Lidlu „4 piwa + 4 gratis"
2021-07-08
Z myślą o nadchodzącym weekendzie i kolejnych sportowych emocjach sieć Lidl Polska przygotowała specjalne promocje. Tylko w piątek i sobotę, 9 i 10 lipca, użytkownicy aplikacji Lidl Plus, będą mogli skorzystać z kultowej promocji „4 piwa + 4 gratis”.
 
Aktywując kupon w dzień promocji, zapłacimy jedynie za 4 piwa, a kolejne 4 najtańsze otrzymamy gratis! Specjalną akcją objęty zostanie bardzo szeroki i atrakcyjny asortyment produktów, tj. wszystkie piwa w butelce, w tym uwielbiane klasyczne piwa od znanych i cenionych producentów, szeroki wybór piw kraftowych, radlerów, piw bezalkoholowych i niskoprocentowych. W akcji będą mogli wziąć udział jedynie pełnoletni klienci. 

Aby skorzystać z powyższej promocji, należy aktywować kupon w aplikacji Lidl Plus i zeskanować aplikację przy kasie w dowolnym sklepie sieci. Szczegóły promocji oraz pełna lista produktów biorących udział w akcji dostępne będą w aplikacji w dniu obowiązywania promocji.

Co więcej Lidl zachęca do skanowania aplikacji Lidl Plus w trakcie każdych zakupów i zdobywania dodatkowych kuponów – nagród. Jeszcze przez blisko dwa tygodnie klienci korzystający z aplikacji otrzymają nowe kupony, dzięki którym będą mogli dodatkowo zaoszczędzić. Akcja Tydzień Plus – Ceny Minus, trwa przez pierwsze dwa tygodnie lipca. Klienci mają szansę uzyskać trzy nowe kupony i to w każdym tygodniu. Użytkownicy aplikacji Lidl Plus mają 6 dni na uzupełnienie paska postępu a przy progach 69 zł, 129 zł oraz 199 zł, uzyskują dodatkowe kupony – nagrody! Każdy przyznany kupon ważny jest 3 dni. Akcja będzie trwała przez jeszcze blisko 2 tygodnie.

Aplikację Lidl Plus można bezpłatnie pobrać z Google Play, Appstore oraz Huawei Store.

Nadesłał:

Grzes33

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl