Nawodnienie roślin w trakcie urlopu – Smart Home od Lidla


2021-06-30
Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania dla domu oraz ogrodu to szansa na podniesienie komfortu wszystkich domowników. W przypadku najnowszej oferty Lidla to również troska o przydomową roślinność.
Jak zadbać o odpowiednie nawodnienie roślin domowych oraz ogrodowych w trakcie upałów? Dodatkowe wyzwanie stanowi zapewnienie właściwego poziomu wilgoci roślinom w trakcie wakacyjnych wyjazdów. Sieć Lidl Polska proponuje urządzenie z serii Smart Home – sterownik nawadniania (Parkside, 99 zł/1 zestaw). To tak naprawdę zautomatyzowany system nawadniania, który jest obsługiwany poprzez aplikację Lidl Home. W praktyce oznacza to, że możemy uruchomić nawodnienie z dowolnego miejsca, mając jedynie dostęp do aplikacji. W ten sposób z łatwością zabezpieczymy nawodnienie naszego ogrodu w trakcie wakacyjnego wyjazdu. Zasięg nawadniania ze sterownikiem, na otwartej przestrzeni wynosi do 50 m. Możliwe jest zaprogramowanie 7-dniowego systemu nawadniania oraz do 6 interwałów nawadniania dziennie. Aplikację Lidl Home, konieczną do obsługi sterownika, można pobrać bezpłatnie w Google Play oraz App Store. 

Aby w pełni skorzystać ze sterownika nawadniania Smart Home, niezbędny jest również zestaw do nawadniania kropelkowego, zawierający wszystkie niezbędne elementy, którymi doprowadzana jest woda. Sieć Lidl Polska również oferuje w sprzedaży taki artykuł w cenie 89,90 zł/1 zestaw (Parkside). W zestawie znajdują się: przyłącze kranowe z regulacją ciśnienia, 3 elementy połączeniowe, 5 elementów redukcyjnych, 7 zatyczek, 2 zawory odcinające, 35 kroplowników rzędowych, 25 uchwytów do rur oraz 2 rury o dł. 15 m. Zestaw pozwala zapewnić precyzyjne nawodnienie aż 35 roślin. Jest również dostępny w sprzedaży online.

Na stronie lidl-sklep.pl znajdziemy szeroką ofertę artykułów dla ogrodu. Dodatkowo część oferty jest dostępna w sprzedaży stacjonarnej od 28.06 do wyczerpania zapasów.

Nadesłał:

Grzes33

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl