Deska do pływania SUP w ofercie Lidla!


Deska do pływania SUP w ofercie Lidla!
2021-06-14
W swojej najnowszej ofercie sieć Lidl Polska proponuje deskę do pływania SUP marki Mistral, w cenie 1499 zł. Miłośnicy sportów wodnych znajdą w asortymencie także m.in. dmuchane pontony, kajaki, modne materace-flamingi oraz bodyboard. Produkty pojawią się w sklepach sieci od poniedziałku, 14.06.
Wszyscy miłośnicy sportów wodnych oraz aktywności na świeżym powietrzu rozpoczęli właśnie swój sezon. Oferta sportowo-wypoczynkowa w sklepach Lidl jest na tyle obszerna, że każdy znajdzie coś dla siebie.
 
Stand up paddle, w skrócie SUP, to sport wodny polegający na poruszaniu się po wodzie na specjalnej, obszernej desce, z wykorzystaniem wiosła. Sport ten oryginalnie wywodzi się z Hawajów. Z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie na świecie. W swojej najnowszej ofercie, od poniedziałku, 14.06, Lidl proponuje dwukomorową deskę do pływania SUP, w cenie 1499 zł/1 zestaw. Oprócz deski SUP, w zestawie znajduje się także wiosło o regulowanej długości, siedzisko kajakowe, wodoszczelny worek, pompka oraz plecak. Deskę wykonano z materiałów wysokiej jakości, dzięki temu jest stabilna i bezpieczna, pokrywa ją antypoślizgowa powierzchnia. Deskę można również kupić online na lidl-sklep.pl. 
 
W ofercie Lidla pojawią się również modne, instagramowe materace, do wyboru: flaming, pegaz lub papuga, w cenie 64,90 zł/1 szt. z kuponem w aplikacji Lidl Plus (regularna cena, bez aplikacji to 69,90 zł/1 szt.).
 
Sieć Lidl proponuje również dmuchany ponton w zestawie z dwoma aluminiowymi wiosłami, w cenie 199 zł/1 zestaw. Ponton jest przeznaczony dla maksymalnie 3 osób, o łącznej wadze do 260 kg. Dla tych, którzy preferują kajaki, w ofercie nie zabraknie z kolei dmuchanego kajaka z podwójnym wiosłem aluminiowym, w cenie 199 zł/1 zestaw. Kajak jest przeznaczony dla dwóch osób o łącznej wadze do 160 kg.
 
Nietuzinkowym sportem jest również bodyboarding, który polega na surfowaniu w pozycji leżącej. Może stanowić trening dla początkujących surferów. W ofercie sklepów Lidl pojawi się bodyboard, czyli deska do bodyboardingu, w cenie 49,99 zł/1 zestaw. Bodyboarding można również uprawiać na Bałtyku.
Oferta sprzętów i akcesoriów do uprawiania sportów wodnych pojawi się w sklepach Lidl Polska już od poniedziałku, 14.06 do wyczerpania zapasów. Część produktów będzie również dostępna online, na stronie lidl-sklep.pl.

Nadesłał:

Grzes33

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl