www.traditionalsports.org z IRSIE dociera do Turcji


www.traditionalsports.org z IRSIE dociera do Turcji
2019-10-08
Szerzymy wiedzę o sportach tradycyjnych na całym świecie. To wielka radość, gdy nasza praca jest doceniana, a inni chcą słuchać o tym co robimy. Sporty tradycyjne to fascynujące dziedzictwo kulturowe narodów, źródło pozytywnych przeżyć i emocji.

Docierają do nas wspaniałe wieści. To już kolejne zaproszenie na seminarium dotyczące sportów tradycyjnych. W lipcu 2019 r. na zaproszenie Uniwersytetu w Tabriz (Iran), dr Kazimierz Waluch prowadził zajęcia na temat sportów tradycyjnych. Międzynarodowe wykłady odbywały się w ramach International Summer School.

Tym razem będziemy szerzyć wiedzę o pięknie i wartościach sportów tradycyjnych w Turcji. Prezes IRSIE dr Kazimierz Waluch będzie reprezentował Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji podczas 8th International Turkish Folks Traditional Sport Games Symposium, gdzie będzie prezentował projekt www.traditionalsports.org

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do świata sportów tradycyjnych, współpracy, tworzenia i szerzenia wiedzy o tych fantastycznych grach i sportach.

Kontakt:

Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji w Warszawie

Dział Public Relations

Patrycja Jaksim

pjaksimm@sportinstytut.pl

Nadesłał:

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU I EDUKACJI
http://www.sportinstytut.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl