Polbruk SA partnerem Międzynarodowego Festiwalu Sportów Plażowych 2021


Polbruk SA partnerem Międzynarodowego Festiwalu Sportów Plażowych 2021
2021-09-04
Polbruk SA już po raz kolejny jest partnerem Międzynarodowego Festiwalu Sportów Plażowych. W dniach 2-12 września 2021 na warszawskiej plaży Wilanów odbędą się rozgrywki i turnieje gwarantujące mnóstwo sportowych emocji.

 

 

Polbruk SA już po raz kolejny jest partnerem Międzynarodowego Festiwalu Sportów Plażowych. W dniach 2-12 września 2021 na warszawskiej plaży Wilanów odbędą się rozgrywki i turnieje gwarantujące mnóstwo sportowych emocji.

 

Aktywność fizyczna to klucz do zdrowia, dlatego w trosce o nie, Polbruk nieustannie propaguje ideę Wellbeing wśród pracowników, ich rodzin i całego społeczeństwa oraz angażuje się w inicjatywy, które mogą pomóc w promowaniu sportu i aktywnego stylu życia. Firmie zależy nie tylko na aktywizacji dorosłych, ale również dzieci i młodzieży. W ubiegłych latach festiwalowe mecze rozgrywane były w Krakowie i Kielcach, a w tym roku przeniosły się do stolicy na Plażę Wilanów. Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych 2021 rozpocznie się prestiżowym turniejem 2021 FIVB Beach Volleyball World Tour Warsaw presented by ORLEN Paliwa czyli turniejem w siatkówce plażowej mężczyzn pod auspicjami FIVB Volleyball World. W turnieju głównym zawodów wystąpi 12 par, m.in. reprezentanci Polski oraz 16 zespołów walczących o zwycięstwo. W zmaganiach wezmą udział znakomici siatkarze. Warszawski Festiwal został doceniony przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV) i znalazł się na liście najważniejszych europejskich imprez siatkarskich. Podczas festiwalu rozegrane zostaną turnieje w czterech plażowych dyscyplinach sportowych: plażowej piłce siatkowej, plażowej piłce nożnej, plażowej piłce ręcznej oraz w tenisie plażowym W ramach festiwalu organizowany jest także Polbruk Młodzieżowy Festiwal Sportów Plażowych w siatkówkę plażową i piłkę nożną plażową dziewcząt oraz chłopców.

 

Sporty plażowe cieszą się dużą sympatią i z roku na roku przyciągają coraz większą liczbę fanów i kibiców.  Na sympatyków sportowych emocji czeka również moc atrakcji i szereg imprez towarzyszących: rozgrywki dzieci i młodzieży, nocne mecze z udziałem gwiazd, m.in. mecz siatkówki plażowej czterech halowych Mistrzów Świata z czterema plażowymi Mistrzami Świata, pokazy pirotechniczne oraz Beach Party w stylu latino. Organizatorzy przygotowali również wiele atrakcji dla najmłodszych: zajęcia z minisiatkówki, stacje sportowe, tory przeszkód, dmuchańce i trampoliny.

 

Organizatorem imprezy jest Międzynarodowe Centrum Sportów Plażowych, a największym propagatorem i popularyzatorem spotów plażowych w Polsce - mistrz świata w siatkówce halowej 2014, Paweł Zagumny,

Zawodnikom życzymy wygranej, a pozostałych gorąco zachęcamy do wspólnego kibicowania i przeżywania sportowych emocji.

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Polbruk S.A. – to największy obecnie producent kostki brukowej, płyt betonowych oraz małej architektury w Polsce, stanowi część międzynarodowego koncernu CRH plc – jednego z kluczowych dystrybutorów materiałów budowlanych na świecie. W ofercie Polbruk znajdują się produkty z segmentów – Kostki i płyty, Architektura oraz rozwiązania przemysłowe, wykorzystywane do budowy placów, deptaków, parkingów i chodników w całej Polsce. Polbruk SA jest laureatem nagrody Superbrands Polska 2020.

O firmie

www.polbruk.pl

www.facebook.com/polbruk

www.instagram.com/polbruk_inspirujemy/

www.facebook.com/JestemFachowcem

 

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl