Polbruk SA jest Sponsorem Głównym Festiwalu Sportów Plażowych 2019 w Kielcach


Polbruk SA jest Sponsorem Głównym Festiwalu Sportów Plażowych 2019 w Kielcach
2019-08-23
Firma Polbruk SA jest Sponsorem Głównym Festiwalu Sportów Plażowych, który odbywa się w dniach od 17 sierpnia do 1 września 2019r. w Kielcach. Jest to jedyne wydarzenie tego rodzaju w Polsce.

 

Firma Polbruk SA jest Sponsorem Głównym Festiwalu Sportów Plażowych, który odbywa się w dniach od 17 sierpnia do 1 września 2019r. w Kielcach. Jest to jedyne wydarzenie tego rodzaju w Polsce.

W centrum Kielc zbudowana została ogromna arena sportowa, na której znajdują się boiska z kwarcowym piaskiem oraz trybuny dla ponad 300 osób. Podczas festiwalu rozgrywanych jest pięć turniejów ogólnopolskich: w beach soccer mężczyzn, siatkówkę plażową kobiet i mężczyzn oraz piłkę ręczną plażową kobiet i mężczyzn. W rozgrywkach biorą udział najlepsi zawodnicy z całej Polski.  Sporty plażowe cieszą się coraz większą popularnością. Siatkówka plażowa od 1996 roku jest dyscypliną olimpijską, a beach soccer rozgrywany jest podczas igrzysk europejskich.

Poza głównymi turniejami na wszystkich kibiców i uczestników festiwalu czeka moc atrakcji i szereg imprez towarzyszących dla dzieci i młodzieży. W ramach festiwalu organizowany jest Młodzieżowy Festiwal Sportów Plażowych w siatkówkę plażową i beach soccer dziewcząt oraz chłopców. Z myślą o najmłodszych kluby sportowe PGE VIVE Kielce i KS GEMIK Kielce przygotowały specjalne zajęcia.  W czasie festiwalu dzieci z domu dziecka mają wyjątkową okazję potrenować z mistrzem Pawłem Zagumnym - byłym utytułowanym siatkarzem, reprezentantem Polski, mistrzem świata i czterokrotnym olimpijczykiem! Program przewiduje również Turniej piłki nożnej plażowej dla osób niepełnosprawnych.

„Jesteśmy dumni, że mogliśmy zostać Sponsorem Głównym Festiwalu Sportów Plażowych 2019 w Kielcach. Sport w naszej strategii odgrywa bardzo ważną rolę. Jako lider rynku czujemy się odpowiedzialni za wspieranie dyscyplin, które pozytywnie wpływają na Polaków oraz promowanie amatorskiego sportu i aktywnego stylu życia. Z tego właśnie powodu chętnie angażujemy się w takie inicjatywy. Niezmiernie ważne jest też dla nas propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży, a Festiwal Sportów Plażowych 2019 doskonale łączy oba cele. Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania i uczestniczenia w tym niezwykłym wydarzeniu” -  mówi Mariusz Ferenc, Prezes Zarządu Polbruk SA.

Organizatorem imprezy jest Międzynarodowe Centrum Sportów Plażowych, Urząd Miasta Kielce oraz Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. Wydarzenie objęte zostało Patronatem Honorowym przez Prezydenta Kielc – Bogdana Wentę.

 

Polbruk S.A. – to największy obecnie na polskim rynku producent kostki brukowej i wyrobów drogowych w Polsce, stanowi część międzynarodowego koncernu CRH plc – jednego z kluczowych dystrybutorów materiałów budowlanych na świecie. W ofercie Polbruk znajdują się produkty z segmentów - Styl, Klasyka, TOP oraz rozwiązania przemysłowe, wykorzystywane do budowy placów, deptaków, parkingów i chodników w całej Polsce.

 

O firmie

               

www.polbruk.pl

www.facebook.com/polbruk

www.instagram.com/polbruk_inspirujemy/

www.facebook.com/JestemFachowcem

 

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl