"Łykamy to, jedziemy dalej". Polbruk sponsoruje drużynę Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle


"Łykamy to, jedziemy dalej". Polbruk sponsoruje drużynę Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2021-04-29
Firma Polbruk SA jest jednym ze sponsorów drużyny Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Nasi siatkarze zagrają wkrótce w wielkim Superfinale Ligi Mistrzów we włoskiej Weronie i staną przed szansą zdobycia najważniejszego trofeum w europejskiej siatkówce.

 

 

 

Firma Polbruk SA jest jednym ze sponsorów drużyny Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Nasi siatkarze zagrają wkrótce w wielkim Superfinale Ligi Mistrzów we włoskiej Weronie i staną przed szansą zdobycia najważniejszego trofeum w europejskiej siatkówce.  Zespół z Polski po raz trzeci w historii stoi przed szansą zdobycia niezwykle prestiżowego trofeum. Dwie najlepsze drużyny europejskiej siatkówki: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Itas Trentino, zmierzą się ze sobą 1 maja 2021r. w hali AGSM Forum.

Siatkarze ZAKSY zagrają w finale w specjalnie przygotowanych strojach meczowych. Zespół wystąpi w kolorze czerwonym, symbolizującym Weronę jako miasto Romea i Julii, a także miłość do siatkówki, uzupełnionym o biały kolor. Oba wspólnie tworzą barwy polskiej flagi. Libero w stroju w kolorze niebieskim uzupełni barwy ZAKSY. Na koszulkach oprócz nazw sponsorów, numerów, nazwisk oraz oznaczenia finału Ligi Mistrzów znajduje się hasło: "Łykamy to, jedziemy dalej!". To hasło Pawła Brandta, fizjoterapeuty Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, które stało się symboliczne dla sezonu 2020/2021. Właśnie takim okrzykiem dopingował on siatkarzy podczas meczu rewanżowego półfinału Ligi Mistrzów. Mecz ze względu na obostrzenia związanie z wirusem Covid-19, odbywał się  bez udziału publiczności, więc okrzyki  były doskonale słyszane przez setki tysięcy kibiców oglądających to spotkanie na ekranach telewizorów.

„Jesteśmy dumni, że jesteśmy sponsorem tej wspaniałej drużyny. Mocno trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że siatkarzom ZAKSA uda się zdobyć wymarzone przez wszystkich trofeum. Siatkówka to sport, który jest nam bardzo bliski i chętnie angażujemy się w różnego rodzaju inicjatywy, których celem jest propagowanie aktywności. Wczasach pandemii, pracy w systemie home office i nauki zdalnej stała się ona jeszcze bardziej ważna niż dotychczas. Zawodnicy drużyny Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle to wspaniały przykład i wzór godny do naśladowania. Cieszymy się, że nasze logo widnieje na strojach meczowych tak wyjątkowych sportowców. Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania naszym siatkarzom” -  mówi Mariusz Ferenc, Prezes Zarządu Polbruk SA.

Polbruk jako sponsor ZAKSA dla wszystkich sympatyków siatkówki przygotował specjalny konkurs, w którym można wygrać 5 koszulek Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, dokładnie takich jak z finałowego meczu. Informacje o konkursie znajdują się na profilu firmowym na FB.

Klub ZAKSA z Kędzierzyna-Koźle to jeden z najbardziej utytułowanych Klubów siatkarskich w Polsce. W trakcie swej wieloletniej historii zdobył prawie wszystkie liczące się nagrody i tytuły w polskiej siatkówce, m.in. Wicemistrz Polski 2020/2021 PlusLigi, Superpuchar Mistrzów Polski 2020, Superpuchar Polski 2019, Puchar Polski 2019 i tytuł Mistrza Polski 2019.

 

 

Polbruk S.A. – to największy obecnie na polskim rynku producent kostki brukowej, płyt betonowych oraz małej architektury w Polsce, stanowi część międzynarodowego koncernu CRH plc – jednego z kluczowych dystrybutorów materiałów budowlanych na świecie. W ofercie Polbruk znajdują się produkty z segmentów – Kostki i płyty, Architektura oraz rozwiązania przemysłowe, wykorzystywane do budowy placów, deptaków, parkingów i chodników w całej Polsce. Polbruk SA jest laureatem nagrody Superbrands Polska 2020.

 

O firmie

www.polbruk.pl

www.facebook.com/polbruk

www.instagram.com/polbruk_inspirujemy/

www.facebook.com/JestemFachowcem

 

 

 

 

 

 

 

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl