Mecz Gwiazd - zagrają dla rodzin policjantów poległych na służbie


Mecz Gwiazd - zagrają dla rodzin policjantów poległych na służbie
2020-02-20
Na co dzień rzucają do jednego kosza, ale w najbliższą sobotę staną po przeciwnych stronach boiska. O kim mowa? Małopolscy policjanci i pracownicy krakowskiego oddziału Motoroli Solutions zmierzą się ze sobą w meczu otwarcia Soboty Gwiazd Krakowskiego Nurtu Basketu Amatorskiego.

Motorola Solutions tworzy rozwiązania telekomunikacyjne wspierające służby bezpieczeństwa, w tym policję. Tym razem jednak pracownicy firmy i funkcjonariusze spotkają się ze sobą na hali Politechniki Krakowskiej, aby rozegrać mecz otwarcia w Meczu Gwiazd organizowanym przez Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego. Jest to największa liga koszykówki amatorskiej w Polsce, co więcej w tym roku świętująca 21 – lecie istnienia.

 

W trakcie całego wydarzenia zbierane będą środki na rzecz podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Jest to ustanowiona przez Komendanta Głównego Policji w 1997 r. organizacja pożytku publicznego, której celem jest wsparcie rodzin, wdów i sierot po poległych na służbie policjantach. Od ponad 22 lat organizacja regularnie opiekuje się rodzinami policjantów, którzy zginęli na służbie. Na ten moment wsparciem Fundacji w całym kraju objętych jest około 240 rodzin. W samej Małopolsce jest to 7 wdów i 4 dzieci, najmłodszy podopieczny ma 4 lata – mówi kom. Franciszek Mariusz Gawlik
z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

 

Jak dodaje Jacek Drabik, Prezes Zarządu Motorola Solutions: Zapraszam wszystkich na charytatywny Mecz Gwiazd, który jako firma mamy przyjemność wspierać. Wierzymy, że jest to doskonała propozycja na weekendową rozrywkę, a przede wszystkim  okazja do wsparcia rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie.

 

SOBOTA GWIAZD

·         miejsce: hala Politechniki Krakowskiej ul. Kamienna 17

·         data: sobota, 22 lutego 2020 r.

·     godz. 15.00 - mecz otwarcia POLICJA - MOTOROLA SOLUTIONS

·         godz. 16.30 - mecz gwiazd KNBA

·         godz. 18.00 - zakończenie

·         w przerwie meczów -konkurs rzutów "za trzy"

·         godz. 20.00 KLUB PROMINENT ul. Kamienna 17 - GALA-zakończenie 40 sezonu oraz wręczenie nagród indywidualnych

·         organizator: Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego

 

Dodatkowych informacji udziela:

Dagmara Kaczmarek, Motorola Solutions

e-mail: dagmara.kaczmarek@motorolasolutions.com

 

 

Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl