Sport - piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, koszykówka

Artykuły prasowe

Energetycy i nauczyciele na start

Energetycy i nauczyciele na start

2018-08-07

W ramach półmaratonu odbędą się IV Mistrzostwa Polski Energetyków. Partnerem Mistrzostw jest Federacja Sportowa „Energetyk”; dodatkowo rafakowcy biegacze powalczą o Puchar Prezes RAFAKO. Swoją kategorię będą mieli również pracownicy oświaty.

więcej »

Rowerem na zakupy – nowa stacja sponsorska Wavelo pod Centrum Serenada

2018-08-07

Do grona obiektów handlowych, do których dojedziemy na rowerze miejskim dołącza Centrum Serenada. To kolejna stacja Wavelo otwarta dla użytkowników sieci rowerów miejskich.

więcej »

Gerard Piqué globalnym ambasadorem akcji Beko „Jedz jak Mistrz”

2018-08-07

Beko, wiodąca marka sprzętu AGD w Europie mianowała Gerarda Piqué, hiszpańskiego obrońcę i jednego z najbardziej rozpoznawanych piłkarzy na świecie, a prywatnie tatę dwóch synów, globalnym ambasadorem inicjatywy Beko #EatLikeAPro (po polsku #JedzJakMistrz).

więcej »
BMC gotowe na 75. edycję Tour de Pologne

BMC gotowe na 75. edycję Tour de Pologne

2018-08-03

Zwycięzca poprzedniej edycji Tour de Pologne, Dylan Teuns z BMC Racing Team, zamierza walczyć o powtórzenie sukcesu. W składzie drużyny znaleźli się też m.in. Rohan Dennis, Alberto Bettiol i Jürgen Roelandts.

więcej »
EUROPEJSKI PROJEKT SPORTOWY DLA DIABETYKÓW-SPORT GIVE CHANCE

EUROPEJSKI PROJEKT SPORTOWY DLA DIABETYKÓW-SPORT GIVE CHANCE

2018-08-03

Cukrzyca jest zaliczana do chorób cywilizacyjnych. Obecnie na cukrzyce choruje ponad 3 mln Polaków, a na całym świecie jest 200 mln diabetyków. Wzrost zachorowań to efekt złej diety, brak aktywności fizycznej, a także uwarunkowania genetyczne.

więcej »
Konkurs Soudal z okazji Tour de Pologne 2018

Konkurs Soudal z okazji Tour de Pologne 2018

2018-08-01

4 sierpnia w Krakowie rozpocznie się 75. edycja Tour de Pologne. Na starcie nie zabraknie zawodników drużyny Lotto Soudal, której sponsorem tytularnym od 2015 roku jest lider branży chemii budowlanej – firma Soudal. Na czas trwania wyścigu Soudal przygotował konkurs rowerowy na Facebooku.

więcej »
Studenci na rowery! Wavelo we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim - Collegium Medicum

Studenci na rowery! Wavelo we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim - Collegium Medicum

2018-07-31

Dzięki umowie podpisanej między operatorem krakowskich rowerów miejskich Wavelo a władzami Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum, studenci będą mogli korzystać z miejskich jednośladów na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. I to już od 1 sierpnia!

więcej »
Plażowe Mistrzostwa Budowniczych zakończone

Plażowe Mistrzostwa Budowniczych zakończone

2018-07-31

Tegoroczna edycja Plażowych Mistrzostw Budowniczych dobiegła końca. W 23 nadmorskich miastach powstały piaskowe góry o łącznej wysokości 5518 cm. Do ich budowy posłużył dziecięce łopaty do piasku.

więcej »

MŁODZIEŻ EUROPEJSKA NA DOPINGU

2018-07-25

Doping to obecnie najpotężniejsza broń w walce o najlepszy wynik sportowy. Uczciwość, zdrowie i zasady fair -play przestają być dla zawodników sprawą priorytetową. Te niedozwolone substancje potrafią zmaksymalizować parametry fizyczne każdego człowieka - profesjonalnego sportowca jak i amatora.

więcej »
W bikini bez cellulitu? Wypróbuj ICOONE laser!

W bikini bez cellulitu? Wypróbuj ICOONE laser!

2018-07-24

Pozbycie się nieestetycznego cellulitu jest trudne. Problem powraca w wakacje, gdy w strojach kąpielowych eksponujemy mniej lubiane części ciała. Na ratunek przybywa ICOONE laser! Jakich efektów możemy spodziewać się po tej metodzie? Dosłownie spektakularnych!

więcej »
IV RAFAKO Półmaraton Racibórz- nowa trasa z atestem PZLA

IV RAFAKO Półmaraton Racibórz- nowa trasa z atestem PZLA

2018-07-23

Zawodnicy tegorocznej edycji RAFAKO Półmaraton Racibórz pobiegną nową trasą. Start i meta ulokowane będą na stadionie miejskim, a cały teren Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie do dyspozycji zawodników oraz kibiców.

więcej »
Tomasz Marczyński (Lotto Soudal) na Tour de France 2018

Tomasz Marczyński (Lotto Soudal) na Tour de France 2018

2018-07-18

Wywiad z Tomaszem Marczyńskim po 9 etapach Tour de France 2018

więcej »

Wyszukiwarka:

Ostatnio dodane artykuły:

OKX ogłasza gwiazdę Manchester City, Rúbena Diasa, nowym globalnym ambasadorem marki
OKX, wiodąca globalnie giełda aktywów cyfrowych oraz firma rozwijająca technologie on-chain, ogłasza obrońcę Manchesteru City i reprezentacji Portugalii, Rúbena Diasa jako globalnego ambasadora marki.

15 minut ruchu może poprawić nastrój bardziej niż tydzień spędzony na luksusowym wellness 15 minut ruchu może poprawić nastrój bardziej niż tydzień spędzony na luksusowym wellness
W obliczu rosnącego poziomu stresu podróże wellness przeżywają prawdziwy boom – jednak często wiążą się z długimi lotami, wysokimi kosztami i zabiegami, które nie zawsze przynoszą trwałe efekty.

Szymon Marciniak gościem rozmów z cyklu Future Builders Szymon Marciniak gościem rozmów z cyklu Future Builders
Aluprof rusza z kolejną edycją swojego autorskiego projektu Future Builders, czyli rozmów o przyszłości designu, architektury i urbanistyki.

Evans wygrywa UTMB® 2025, 2. miejsce dla Dhimana. Witek w czołówce Evans wygrywa UTMB® 2025, 2. miejsce dla Dhimana. Witek w czołówce
ASICS świętuje spektakularne występy zawodników ASICS Trail Team podczas UTMB® Mont Blanc 2025, gdzie sportowcy marki zapewnili kibicom niezapomniany tydzień zmagań w najbardziej ikonicznym biegu górskim na świecie.

Zmiany w tradycyjnym stroju na lekcje WF w Wielkiej Brytanii Zmiany w tradycyjnym stroju na lekcje WF w Wielkiej Brytanii
Badania pokazują, że 64% dziewcząt w Wielkiej Brytanii rezygnuje z uprawiania sportu przed ukończeniem 16. roku życia, co wpływa negatywnie zarówno na ich kondycję fizyczną, jak i dobrostan psychiczny – teraz i w przyszłości.

Rowerowe wyzwanie w sercu Trójmiasta – 7. edycja MTB Pomerania Maraton startuje przy CH Osowa Rowerowe wyzwanie w sercu Trójmiasta – 7. edycja MTB Pomerania Maraton startuje przy CH Osowa
W niedzielę, 31 sierpnia, parking przy Centrum Handlowym Osowa zamieni się w tętniące życiem centrum rowerowych emocji i rodzinnej zabawy podczas przedostatniej edycji cyklu MTB Pomerania Maraton.

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

OKX ogłasza gwiazdę Manchester City, Rúbena Diasa, nowym globalnym ambasadorem marki
OKX, wiodąca globalnie giełda aktywów cyfrowych oraz firma rozwijająca technologie on-chain, ogłasza obrońcę Manchesteru City i reprezentacji Portugalii, Rúbena Diasa jako globalnego ambasadora marki.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito