VIVO! Krosno zaprasza na urodzinowy Bieg na Orientację


VIVO! Krosno zaprasza na urodzinowy Bieg na Orientację
2020-09-28
VIVO! Krosno zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji urodzinowego Biegu na Orientację „Biegam z VIVO!”.

 

VIVO! Krosno zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji urodzinowego Biegu na Orientację „Biegam z VIVO!”. Jego uczestnicy będą mieli do pokonania wyznaczoną przez organizatora trasę, na której czekać będą ciekawe i kreatywne zadania. Bieg odbędzie się 3 października (w sobotę) o godz. 13:30. Do uczestnictwa w wydarzeniu wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.   

Zawodnicy Biegu na Orientację startować będą w 2-osobowych zespołach. Ich zadaniem będzie pokonanie zlokalizowanej na terenie Krosna trasy, a także wykonanie kreatywnych zadań w specjalnych punktach kontrolnych. Przed rozpoczęciem zmagań uczestnicy otrzymają niezbędny pakiet startowy, w tym mapę lokalizacyjną punktów kontrolnych.

Klasyfikacja biegnących odbywać się będzie w 4 kategoriach: kobiety, mężczyźni, mix oraz rodzinnej. W kategorii rodzinnej drużyna może liczyć 3 osoby, przy czym w jej skład powinna wchodzić 1 osoba dorosła oraz maksymalnie 2 dzieci poniżej 16. roku życia. Na pokonanie trasy zawodnicy będą mieli maksymalnie 2,5 godziny. Długość trasy uzależniona jest od kategorii i wynosi od 8 do 12 km. W każdej kategorii zwycięży zespół, który rozwiąże najwięcej zadań oraz najszybciej wróci na metę biegu. Dla najlepszych ekip w każdej z kategorii przygotowano cenne nagrody, m.in.: Karty Podarunkowe VIVO! Krosno o wartości nawet 500 zł, karnety miesięczne do klubu Xtreme Fitness Gyms, podwójne vouchery do kina Helios i wiele innych ciekawych nagród rzeczowych. Na wszystkich uczestników czekać będą pamiątkowe medale, dyplomy i upominki.

Ważne! Do uczestnictwa w biegu wymagana jest wcześniejsza rezerwacja online na stronie: https://vivo-shopping.com/pl/krosno/aktualnosci-i-wydarzenia/urodzinowy-bieg-na-orientacje.

Rejestracji będzie można dokonać także w dniu biegu tj. 3 października w godz. 11:00-13:15 w Biurze Zawodów zlokalizowanym w VIVO! Krosno. Udział w biegu jest bezpłatny, a limit miejsc ograniczony do 150 osób. Ponadto każda drużyna musi się składać z minimum dwóch zawodników.

Partnerami biegu są: Martes Sport, Olimp Store, Xtreme Fitness Gyms, MOSiR Krosno, Kino Helios.

Szczegółowy regulamin akcji znajduje się na: www.vivo-krosno.pl.

Serdecznie zapraszamy!

 

Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl