„Aktywne wakacje z VIVO! Stalowa Wola” – trwa II etap akcji


„Aktywne wakacje z VIVO! Stalowa Wola” – trwa II etap akcji
2021-08-26
Do 29 sierpnia wszyscy miłośnicy aktywności fizycznej mogą wziąć udział w wyjątkowej akcji „Aktywne wakacje z VIVO! Stalowa Wola”. Przypomnijmy, że uczestnicy sportowego wyzwania rywalizują ze sobą w bieganiu, chodzeniu i jeździe na rowerze, a wszystko to przy pomocy w aplikacji Activy.

Jeszcze przez niecały tydzień wszyscy chętni będą mieli okazję wziąć udział w akcji „Aktywne wakacje z VIVO!” i efektywnie zakończyć sierpień! Uczestnicy wyzwania rywalizują ze sobą w jeździe na rowerze, chodzie i bieganiu. Za każdą zapisaną w aplikacji trasę o długości minimum 1,5 km przyznawane są punkty. Dla najlepszych zawodników przewidziano atrakcyjne nagrody! Do zdobycia są m.in.   karty podarunkowe o wartości 50 zł i 100 zł, a także karnety do siłowni Xtreme Fitness Gyms.   

Centrum handlowe podsumowało I etap „Aktywnych wakacji z VIVO! Stalowa Wola”. Statystyki są naprawdę imponujące! Do udziału w akcji zarejestrowało się 174 uczestników, a na konkursowym liczniku odnotowano aż 3 030 aktywności.  Uczestnicy przebiegli 3 883 km, na rowerze przejechali natomiast blisko 11 113 km.

Akcja potrwa do 29 sierpnia. Więcej szczegółów na temat sportowej rywalizacji, a także jej regulamin znaleźć można na www.vivo-stalowawola.pl.

Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl