Targi Zajęć Pozalekcyjnych w NoVa Park


Targi Zajęć Pozalekcyjnych w NoVa Park
2021-08-25
W sobotę 28 sierpnia w godzinach 11.00-19.00 w NoVa Park odbędą się targi edukacyjne.

Bogatą ofertę zajęć dodatkowych dla dzieci, młodzieży, a także dorosłych zaprezentuje 15 wystawców z Gorzowa i okolic, którym dajemy możliwość zaprezentowania swojej oferty szerszej publiczności, a dzięki temu pomagamy lokalnym przedsiębiorcom. Podczas Targów Zajęć Pozalekcyjnych odbędą się również liczne pokazy, konkursy i warsztaty próbne.

Początek roku szkolnego to czas podejmowania decyzji związanych z wyborem zajęć pozalekcyjnych, które rozwiną pasje, pomogą w znalezieniu nowego hobby oraz będą dobrym pomysłem na ciekawe spędzenie czasu wolnego przez najmłodszych, ale nie tylko. Chcąc pomóc w wyborze, NoVa Park organizuje targi edukacyjne, podczas których 15 firm z Gorzowa i okolic w jednym miejscu zaprezentuje swoje różnorodne oferty. Podczas Targów Zajęć Pozalekcyjnych klienci NoVa Park będą mogli porozmawiać z organizatorami i instruktorami oraz zapoznać się z dokładnym zakresem oraz planem zajęć. Wydarzeniu będą towarzyszyć pokazy, konkursy oraz warsztaty próbne. Czas spędzony w NoVa Park dodatkowo umili CANDY BAR z cukierkami, żelkami, lizakami, owocami i pyszną lemoniadą.

Wśród wystawców znajdą się:

·       Szkoła Milewscy – aikido i gimnastyka aikido, gimnastyka artystyczna

·       Juniorlab – programowanie, układanie klocków LEGO

·       Centrum Tańca "Fan Dance" Anna i Grzegorz Depta – nauka tańca

·       Prywatna Szkoła Muzyczna Zbiorczyk – szkoła muzyczna

·       Buźka Akademia Twórczego Juniora – twórcze warsztaty dla dzieci i dorosłych, półkolonie

·       Akademia Tańca i Baletu FRU – nauka tańca, akrobatyka

·       Let’s cook studio kulinarne Gorzów – nauka gotowania

·       Zaprogramowani – nauka programowania

·       Warta Gorzów – sekcja cheerleaders, piłka nożna

·       Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka – szkoła pływania, rodzic z maluchem w wodzie, aqua aerobic

·       Centrum Szkoleniowe MEMO – nauka szybkiego czytania

·       Szkoła Tenisa Robert Godlewski – nauka gry w tenisa

·       Taniec irlandzki Gorzów Wielkopolski – nauka tańca irlandzkiego

·       Szkoła Języków Obcych Marii Szot – nauka języków obcych

·       Monika Makowska-Wącek singing teacher – szkoła językowa

„Przed nami kolejna edycja targów edukacyjnych w NoVa Park. Taniec, języki obce, gotowanie, pływanie i wiele więcej! Zapraszamy rodziców wraz z maluchami do wspólnego odkrywania nowego hobby. Razem wybierzcie ciekawy pomysł na spędzenie czasu wolnego po szkole spośród bogatej oferty 15 wystawców z Gorzowa i okolic– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w NoVa Park odbędą się 28 sierpnia w godzinach 11.00-19.00. Wydarzenie odbędzie się w NoVa Park (w okolicy windy panoramicznej na poziomie 0 oraz na poziomie 1), przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl