Sportowa sobota z Natalią Gacką w VIVO! Stalowa Wola


Sportowa sobota z Natalią Gacką w VIVO! Stalowa Wola
2019-01-24
Już w najbliższą sobotę, 26 stycznia, w VIVO! Stalowa Wola pojawi się wyjątkowy gość – mistrzyni świata w fitness sylwetkowym, Natalia Gacka. Motywujące spotkanie z popularną trenerką będzie okazją do zadbania o swoje zdrowie, a także zmiany nawyków żywieniowych.

Zdrowa dieta, regularne ćwiczenia i prowadzenie aktywnego trybu życia to nie lada wyzwanie w czasach ciągłego pośpiechu i stresu. VIVO! Stalowa Wola zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie z wyjątkowym ekspertem – mistrzynią świata w fitness sylwetkowym, Natalią Gacką! Trenerka opowie klientom centrum handlowego o swojej drodze do sportowego sukcesu i zasadach prawidłowego odżywiania się. Poprowadzi również pokazy fitness oraz wyjątkowe warsztaty dla dzieci. Ponadto na najmłodszych czekać będą rozgrywki w unihokeja, gra „Prosto do celu”, a także ruchome ścianki. Sportowa sobota z Natalią Gacką odbędzie się 26 stycznia w godz. 12:00 – 18:00. 

- Każdy, kto potrzebuje motywacji do pozytywnej zmiany swojego życia, powinien już w najbliższą sobotę, 26 stycznia, odwiedzić nasze centrum handlowe. W VIVO! Stalowa Wola pojawi się w tym dniu trenerka i autorka książek o zdrowym żywieniu – Natalia Gacka. Spróbuje ona zachęcić naszych klientów do regularnych ćwiczeń i racjonalnej diety, a najmłodszym zaprezentuje serię prostych i skutecznych ćwiczeń, dlatego warto przyjść w wygodnym ubraniu. Zachęcamy rodziny z dziećmi do aktywnego spędzenia wolnego czasu właśnie u nas – mówi Wojciech Krzyżak, Center Manager VIVO! Stalowa Wola.     

Serdecznie zapraszamy!

Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl