Kolporter i Wisła Płock biznesowymi partnerami


Kolporter i Wisła Płock biznesowymi partnerami
2017-03-21
Firma Kolporter podpisała umowę o współpracy z ekstraklasowym klubem piłkarskim Wisła Płock.

Bilety na mecze Nafciarzy będą, już od wtorku, 21 marca, dostępne w wybranych salonikach prasowych Kolportera w Płocku, Sierpcu i Gąbinie.

– Cieszy nas, że kolejny klub sportowy zdecydował się na współpracę z nami. Wierzymy, że dzięki temu kibice Wisły Płock będą mieli ułatwiony dostęp do biletów na mecze swojego zespołu w Lotto Ekstraklasie, a ich zakup będzie dla nich wygodniejszy – mówi Arkadiusz Parlicki z Biura Handlowego Kolportera.

Obecnie bilety na mecze Nafciarzy można nabywać w czterech salonikach Kolportera w Płocku, w tym trzech zlokalizowanych przy sieci Polomarket (ul. Wyszogrodzka 163, ul. Kolejowa 41, ul. Otolińska 11 oraz ul. Chemików 7). Wejściówki można również kupić w saloniku prasowym w Sierpcu (ul. Konstytucji 3 Maja 7A) i Gąbinie (ul. Kilińskiego 3, Polomarket).

Kolporter, w zakresie dystrybucji biletów, współpracuje z wieloma klubami sportowymi – m.in. Koroną Kielce, Jagiellonią Białystok, Arką Gdynia, Śląskiem Wrocław, Lechem Poznań, Lechią Gdańsk, Podbeskidziem Bielsko-Biała, Górnikiem Zabrze, Górnikiem Łęczna, Stowarzyszeniem Trefl Pomorze i Stalą Gorzów.

Nadesłał:

Biuro Prasowe - Kolporter

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl