Kolporter i Cracovia Kraków biznesowymi partnerami


Kolporter i Cracovia Kraków biznesowymi partnerami
2017-11-16
Firma Kolporter podpisała umowę o współpracy z ekstraklasowym klubem piłkarskim Cracovia Kraków. Bilety na mecze „Pasów” będą, już od środy, 15 listopada, dostępne w wybranych salonikach prasowych Kolportera w Krakowie, Tarnowie i Miechowie.

– Cieszymy się, że kolejny klub z Lotto Ekstraklasy zdecydował się na współpracę z naszą firmą. Wierzymy, że dzięki wykorzystaniu nowego kanału sprzedaży bilety na mecze Cracovii będą bardziej dostępne dla kibiców, a ich zakup będzie ułatwiony i o wiele wygodniejszy – mówi Arkadiusz Parlicki z Biura Handlowego Kolportera.

Wejściówki na mecze „Pasów” będą dostępne w pięciu salonikach w Krakowie, znajdujących się głównie w galeriach i centrach handlowych. Będzie można je nabyć w salonikach w Galerii Krakowskiej, Galerii Bronowice (Auchan), Centrum Handlowym M1 i Centrum Handlowym Serenada. Dostępne będą także w saloniku znajdującym się przy markecie budowlanym OBI, przy ul. Bora Komorowskiego. Bilety będą sprzedawane w dwóch miejscowościach poza Krakowem: Tarnowie (Galeria Tarnovia) i Miechowie (Galeria Miechowska).

Kolporter, w zakresie dystrybucji biletów, współpracuje z wieloma klubami piłkarskimi – m.in. ekstraklasowymi: Koroną Kielce, Jagiellonią Białystok, Arką Gdynia, Śląskiem Wrocław, Lechem Poznań, Lechią Gdańsk, Wisłą Płock, a także pierwszoligowymi: Podbeskidziem Bielsko-Biała i Górnikiem Łęczna. Spółka współpracuje także ze Stowarzyszeniem Trefl Pomorze i Stalą Gorzów.

Nadesłał:

Biuro Prasowe - Kolporter

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl