II etap akcji „Bądź aktywny z VIVO! Krosno”


II etap akcji „Bądź aktywny z VIVO! Krosno”
2020-08-24
Jeszcze tylko przez 7 dni miłośnicy rowerów mogą wziąć udział w akcji „Bądź aktywny z VIVO! Krosno”. Centrum Handlowe zaprasza na jej II etap, który oficjalnie rozpoczął się 17 sierpnia. Na uczestników wyzwania czekają Karty Podarunkowe VIVO! Krosno oraz blisko 500 nagród rzeczowych.

Za nami pierwszy etap aktywnych wakacji z VIVO! Krosno. Do tej pory rowerowe wyzwanie podjęły 473 osoby, które wspólnie przejechały niemal 52 000 km!

17 sierpnia wystartował II (ostatni) etap akcji. Mechanizm wyzwania jest bardzo prosty. Należy pobrać z Google Play bądź App Store aplikację konkursową, zarejestrować się i jeździć na rowerze. Rowerzyści rywalizują ze sobą o dowolnej porze dnia i nocy, a za każdy przejechany kilometr otrzymują 2 punkty. Dodatkowo za przejazd powyżej 1,5 km uczestnik otrzymuje bonusowe 10 punktów, a jeśli przejazd rozpocznie się lub zakończy przy Centrum Handlowym VIVO! Krosno, będzie to aż 30 punktów. Aby punkty zostały zaliczone, należy rozpocząć lub zakończyć jazdę w punkcie oddalonym nie więcej niż 50 km od VIVO! Krosno.

Wyniki uczestników są na bieżąco rejestrowane w aplikacji, a uczestnik wyzwania może monitorować swoją pozycję w klasyfikacji. Po każdym 14-dniowym etapie 28 osób zostaje nagrodzonych Kartami Podarunkowymi o wartości 100 zł oraz 50 zł. Na koniec całego wyzwania  najaktywniejsi rowerzyści w każdej z kategorii otrzymają odpowiednio Karty Podarunkowe o wartości  1000zł, 500 zł oraz 300zł.

Wyzwanie toczy się równolegle w 2 kategoriach: męskiej i damskiej.

Ponadto punkty można wymienić w Aplikacji na blisko 500 nagród. Aby to zrobić należy zalogować się do Aplikacji, odwiedzić tam sklep z nagrodami i wybrać jedną z nich. Wśród nagród rzeczowych są m.in.: bilety do kina Helios, karnety do klubu Xtreme Fitness Gyms, bilety wstępu na kompleksy basenów otwartych, korty tenisowe czy siłownię MOSiR Krosno, karnety na zajęcia w ramach projektu Trenujemy Krosno, słoiczki miodu z Pasieki VIVO! Krosno oraz wiele innych upominków ufundowanych przez sklepy VOBIS, Olimp Store, 4F czy biuro podróży Rainbow Tours.

Partnerami akcji są: MOSiR Krosno, kino Helios, Krośnieńskie Towarzystwo Cyklistów, Xtreme Fitness Gyms.

Szczegółowy regulamin znajduje się na: vivokrosno.activy.app.

Serdecznie zapraszamy!

Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl