Galeria Zaspa zaprasza na Bieg Zaspy


Galeria Zaspa zaprasza na Bieg Zaspy
2020-09-16
Bieg Zaspy to cykliczne wydarzenie gwarantujące wspaniałą zabawę dla mieszkańców Zaspy i okolic.

Wydarzenia towarzyszące, stacje sportowe, stoiska z nagrodami i przede wszystkim biegi dla różnych kategorii wiekowych przygotowane przez Klub Lekkoatletyczny Lechia Gdańsk zapewnią atrakcje na całą najbliższą sobotę. Galeria Zaspa znalazła się w gronie sponsorów imprezy. W pasażu handlowym zlokalizowane też będzie Biuro Zawodów.

 

Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska to impreza sportowa skierowana do wszystkich mieszkańców Gdańska i okolic. Jej organizatorem jest Klub Lekkoatletyczny Lechia Gdańska, natomiast jednym ze sponsorów Galeria Zaspa. Podczas najbliższej edycji zawodnicy muszą przebiec zróżnicowane technicznie trasy, mierzące około 5 km. Taki dystans pokonują dorośli. Dzieci i młodzież w zależności od etapu biegną od 150 do 1500 m. Tegoroczny cykl biegowy składa się z 2 etapów: I etap – GP Orunia Górna – Gdańsk Południe odbył się w zeszłym tygodniu, II etap – GP Zaspa odbędzie się w najbliższą sobotę. Dla każdego uczestnika przewidziana jest nagroda – pamiątkowy magnes. Dodatkowo dla zwycięzców przygotowano puchary oraz nagrody przekazane m.in. przez Galerię Zaspa - torby sportowe, torby płócienne oraz przybory plastyczne dla dzieci.

 

W dniu biegów Fundacja Mam Marzenie obchodzi Dzień Marzyciela i przygotowała z tej okazji wiele dodatkowych atrakcji. W Przychodni Pod Marzącym Misiem pod okiem animatorów dzieci będą mogły zaopiekować się i wyleczyć chore pluszaki. W Ogrodzie Marzeń za pomocą prawdziwych wrzosów będzie można „zasadzić” symbolicznie swoje marzenia. Z kolei na stanowisku Helios każdy sprawdzi swoją wiedzę na temat bajek i filmów. Wydarzenie urozmaici też obecność grupy rekonstrukcyjnej Jednostki Wojskowej Komandosów z Lublińca - Task Force.

 

Udział w Biegu to świetna zabawa dla całych rodzin i okazja do spędzenia czasu aktywnie na powietrzu.

 

Udział w imprezie dla dzieci i młodzieży jest bezpłatny, natomiast dla zawodników Biegu Głównego (5 km) kosztuje 15 złotych. Są jeszcze wolne miejsca. Zarejestrować można się poprzez stronę internetową:

https://elektronicznezapisy.pl/g/Biegowe_Grand_Prix_Dzielnic_Gdanska_2020.html

 

Pakiety sportowe dostępne będą dzień wcześniej tj. 18 września w piątek, w godzinach 17:30-20:00 w Biurze Zawodów zlokalizowanym w Galerii Zaspa.

 

Więcej informacji oraz szczegółowy program znajduje się na stronie: https://bieginadzielnicach.pl/

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl