Maksymalny odjazd w Porcie Łódź


2021-07-30
Takiej bezpłatnej atrakcji w Łodzi jeszcze nie było! Port Łódź otwiera park linowy na Patio. Na śmiałków do pokonania czeka 7 przeszkód na wysokości 6 metrów. Park będzie czynny od poniedziałku, 2 sierpnia, do końca wakacji w godzinach 12.00- 20.00.

Druga połowa wakacji w Porcie Łódź upłynie pod znakiem ekscytacji. Centrum na Patio uruchomiło profesjonalny park linowy. Konstrukcja połączona jest z budynkiem Portu, co sprawia, że uczestnicy pokonują trasę nad głowami przechadzających się klientów.  

 

Na początek ścianka wspinaczkowa, później m.in. 9 metrowa belka, beczka, mostek i ruchome kładki, czyli przeszkody pełne frajdy, tak by swoją przygodę na wysokości zakończyć odjazdowym i długim na 70 metrów zjazdem tyrolką. Moc niezapomnianych wrażeń i pełna dawka adrenaliny gwarantowane!

 

Z atrakcji korzystać mogą dorośli oraz dzieci o wzroście powyżej 130 cm.  Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają alpiniści, a park posiada certyfikat Polskich Parków Linowych. 

 

Centrum handlowe pamięta także o najmłodszych dzieciach, dla których poziom trudności oraz wysokość przygotowanych przeszkód może być zbyt wymagająca. Na Patio w okolicy parku linowego czeka alternatywny tor przeszkód. Mogą z niego korzystać dzieci powyżej 3 roku życia. 

 

Park linowy na Patio jest darmowy i będzie czynny do końca wakacji od poniedziałku do soboty oraz w niedzielę handlową 29 sierpnia w godzinach 12:00-20:00. 

 

Regulamin parku linowego dostępny jest na stronie internetowej: www.portlodz.pl

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl