Sport - piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, koszykówka

Artykuły prasowe

Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych w Galerii Krakowskiej

Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych w Galerii Krakowskiej

2019-06-14

Już w najbliższą sobotę w Krakowie rozpoczyna się Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych Galeria Krakowska.

więcej »

Aktywność fizyczna podczas upałów: jak mądrze ćwiczyć?

2019-06-14

Słońce nabrało mocy i roztacza letnią aurę nad całą Polską, a wraz z nią nieodłączne upały. Choć ładna pogoda zachęca do aktywności fizycznej, trening na świeżym powietrzu podczas wysokich temperatur może być zwyczajnie niebezpieczny. Jak więc mądrze zadbać o swoją sylwetkę podczas upałów?

więcej »

NoVa Park zaprasza na Piżamową Masę Rowerową

2019-06-14

Przed nami kolejna masa rowerowa, której partnerem jest NoVa Park. Tym razem tematem przewodnim wydarzenia będzie PIŻAMA PARTY! Przejażdżka ulicami Gorzowa wystartuje w sobotę 15 czerwca o godzinie 20.30 spod Placu Grunwaldzkiego. Swój finał będzie mieć pod NoVa Park.

więcej »
6. Dębicka Dziesiątka z Tikkurila z nowym rekordem trasy

6. Dębicka Dziesiątka z Tikkurila z nowym rekordem trasy

2019-06-13

Relacja z 6 edycji biegu Dębicka Dziesiątka z Tikkurila.

więcej »

Rowerowy zawrót głowy

2019-06-08

W najbliższą niedzielę 9 czerwca w Galerii Młociny na głodnych mocnych wrażeń czeka prawdziwa uczta. Oferta Galerii Młociny uzupełniona zostanie o pozycję ekstremalną - pierwszy na Bielanach ekstremalny wyścig rowerowy typu Downmall.

więcej »
Mistrzostwa Polski w Street Workout w Galerii Krakowskiej

Mistrzostwa Polski w Street Workout w Galerii Krakowskiej

2019-06-04

Już po raz trzeci na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską odbędą się warsztaty Kalisteniki w wersji ulicznej, zwieńczone mistrzostwami TIGER Street Workout Poland Championships 2019.

więcej »
MyKronoz: ZeSport 2 dostępny na polskim rynku

MyKronoz: ZeSport 2 dostępny na polskim rynku

2019-06-03

Szwajcarska marka MyKronoz posiada w swoim portfolio szeroką listę zegarków inteligentnych. Jeden z nich, model ZeSport po trzech latach od swojej premiery, doczekał się odświeżonej wersji.

więcej »
IRSIE ROZPOCZĄŁ WSPÓŁPRACĘ Z NOWYM PARTNEREM BIZNESOWYM

IRSIE ROZPOCZĄŁ WSPÓŁPRACĘ Z NOWYM PARTNEREM BIZNESOWYM

2019-06-02

Promowanie edukacji sportowej i aktywności fizycznej to jeden z elementów naszej strategii. Celem sportu jest zawsze dobro człowieka jako osoby. Do podstawowych wartości sportu należy zaliczyć: uczciwość, sprawiedliwość, przyjaźń i szacunek dla przeciwnika, dyscyplinę, wytrwałość, zasady fair play.

więcej »

W tym turnieju błyszczeli Maradona i Messi. Na polskich boiskach walczą ich następcy

2019-05-31

Mistrzostwa świata do lat 20 to kolejne ważne piłkarskie wydarzenie, które gościmy w naszym kraju. Udział w tej imprezie był przepustką do wielkich karier najlepszych piłkarzy. Teraz młodzi zawodnicy z 24 reprezentacji, w tym Polacy prowadzeni przez Jacka Magierę walczą o pójście w ich ślady.

więcej »

II Igrzyska Europejskie w Mińsku Największe święto sportu w 2019 roku

2019-05-30

Organizacja światowej klasy imprezy sportowej na Białorusi potwierdza potencjał kraju-gospodarza.

więcej »
Do biegu… gotowi… start!

Do biegu… gotowi… start!

2019-05-29

Bieganie to jeden z najpopularniejszych sportów na całym świecie, który z roku na rok zdobywa grono wiernych fanów także w Polsce. W czym tkwi jego fenomen?

więcej »

Wyszukiwarka:

Ostatnio dodane artykuły:

W ekstremalnym świecie sportów na wózkach inwalidzkich
Każdy czasem zastanawia się jak to jest być milionerem, prezydentem, latać ponad chmurami lub gasić pożar. A gdyby tak móc sprawdzić, jak to jest być osobą z niepełnosprawnością i jak uprawia się sport, np. siedząc na wózku?

KRISPOL wśród finiszerów Biegu Ultra Granią Tatr
Zmienna pogoda, przewyższenia i skały to czynniki, które czynią Bieg Ultra Granią Tatr jednym z najtrudniejszych wyzwań.

Energetycy i nauczyciele kolejny raz na starcie półmaratonu! Energetycy i nauczyciele kolejny raz na starcie półmaratonu!
W ramach półmaratonu odbędą się V Mistrzostwa Polski Energetyków. Partnerem Mistrzostw jest Federacja Sportowa „Energetyk”. Swoją kategorię będą mieli również pracownicy oświaty, wystartują bowiem w III Mistrzostwach Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty.

WIŚNIOWSKI IRONKIDS i ENEA IRONMAM 70.3 Gdynia 2019 za nami
W weekend 9 - 11 sierpnia w Gdyni po raz kolejny odbyły się jedne z najbardziej wymagających zawodów na świecie – ENEA IRONMAN 70.3.

Technologia 3M w nowej kolekcji butów Adidas Originals
Odblaskowy materiał 3M™ Scotchlite™ zachwyca w specjalnej edycji butów Adidas Originals Nite Jogger – gwarantując im wysoką widzialność i bezpieczeństwo podczas nocnego biegania. Współpraca marek zaowocowała modelem łączącym potrzeby współczesnych biegaczy szosowych i nowoczesną stylistykę.

Zawodnicy V RAFAKO Półmaraton Racibórz pobiegną dla Zosi! Zawodnicy V RAFAKO Półmaraton Racibórz pobiegną dla Zosi!
RAFAKO Półmaraton Racibórz, to nie tylko rywalizacja na ponad 21 km i walka o nagrody. Każdego roku bieg ma również wymiar charytatywny. Poprzez udział w Mini RAFAKO Półmaratonie Racibórz, zawodnicy swoją pasją i zaangażowaniem wspierają dzieci nieuleczalnie chore z powiatu raciborskiego.

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

IRSIE Z WYKŁADAMI N.T SPORTÓW TRADYCYJNYCH W IRANIE IRSIE Z WYKŁADAMI N.T SPORTÓW TRADYCYJNYCH W IRANIE
Na zaproszenie Uniwersytetu w Tabriz (Iran), Prezes Instytutu Rozwoju Sportu i Edukacji, dr Kazimierz Waluch prowadził zajęcia na temat sportów tradycyjnych.

IRSiE partnerem w międzynarodowym projekcie ChekM.A.T.E.! (Check Meet Action Team Europe) IRSiE partnerem w międzynarodowym projekcie ChekM.A.T.E.! (Check Meet Action Team Europe)
Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji bierze udział w międzynarodowej wymianie młodzieży w ramach europejskiego programu Erasmus+ KA1.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito