Zostań w domu i zadbaj o formę z Centrami Handlowymi Auchan


Zostań w domu i zadbaj o formę z Centrami Handlowymi Auchan
2020-04-28
Centra Handlowe Auchan w Mikołowie i Gliwicach we współpracy ze specjalistami Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Fascia zapraszają do wspólnych ćwiczeń. Pierwszy odcinek porad wideo z cyklu „Zdrowo na sportowo” można już oglądać na profilach centrów handlowych na Facebooku.

Chcemy jak najlepiej zadbać o nasze zdrowie, dlatego ostatnie tygodnie spędzamy głównie w domu. Często prowadzimy siedzący tryb życia i wiele godzin spędzamy przed ekranami komputerów. Warto jednak zadbać o formę i poświęcić chociaż kilka minut dziennie na ćwiczenia, które pomogą rozruszać mięśnie i zachować formę. Ta przyda nam się, gdy będziemy już mogli wrócić do aktywnego trybu życia.

Dlatego Centrum Handlowe Auchan Mikołów i Centrum Handlowe Auchan Gliwice zapraszają do odwiedzenia swoich profili w serwisie społecznościowym Facebook, gdzie będzie można znaleźć kilkuminutowe filmy z propozycjami prostych treningów.

Specjaliści Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Fascia z Bielska-Białej zaproponowali zestawy ćwiczeń, które każdy może wykonać w domu, wykorzystując otacząjące go przedmioty. Cykl „Zdrowo na sportowo” rozpoczną ćwiczenia adresowane szczególnie do osób, które spędzają wiele godzin przed ekranem komputera. Wykonanie prezentowanych przez rehabilitanta propozycji wzmocni mięśnie i pozwoli pozbyć się dyskomfortu wywołanego wielogodzinną pracą przy komputerze.

Pierwszy film z ćwiczeniami jest dostępny od 24 kwietnia pod linkami:

https://www.facebook.com/pg/CentrumHandloweAuchanGliwice/

https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanMikolow/

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl