Zabierz rodzinę na piknik do NoVa Park


Zabierz rodzinę na piknik do NoVa Park
2020-08-19
Końcówka wakacji w NoVa Park zapowiada się kolorowo, aktywnie i przede wszystkim bezpiecznie! W dniach 21-22 sierpnia w godzinach 12.00-18.00 NoVa Park zaprasza na piknik rodzinny z zabawą dla każdego.

Muzyka, radość, wypoczynek w strefie chillout, animacje i zabawy, dmuchańce, plecenie wianków, bańki mydlane, darmowe vouchery na lody i inne nagrody do wygrania w konkursach – czego chcieć więcej? Chodźcie całą rodziną na piknik do NoVa Park!

Przeczytaj również:

Nadchodzący piknik rodzinny w NoVa Park to energia zakupów, śmiech dzieci, radość znajomych i przyjaciół oraz dobra zabawa od ucha do ucha! W dniach 21-22 sierpnia w godzinach 12.00-18.00 w specjalnej piknikowej przestrzeni odbędą się liczne atrakcje dla dużych i małych. Czekają:

·       wspólne plecenie wianków wraz ze florystką,

·       dmuchańce dla najmłodszych,

·       zabawy z bańkami mydlanymi,

·       animacje i zabawy sportowe,

·       mini boisko do piłki nożnej,

·       skręcanie baloników,

·       profesjonalne malowanie buziek,

·       malowanie kredą,

·       strefa chillout z leżakami i muzyką,

·       konkursy z nagrodami w postaci m.in. 300 voucherów na darmowe lody i inne nagrody,

·       darmowa wata cukrowa dla dzieci i pyszna lemoniada dla wszystkich uczestników pikniku;

·       pamiątkowe zdjęcie z maskotką NoVa Park - NoVusiem.

„Lato z NoVa Park to aktywne i pełne atrakcji wakacje! Zapraszamy wszystkich do udziału w rodzinnym pikniku pełnym stref aktywności, relaksu i dobrej zabawy. Będzie to dobra okazja do naładowania baterii przed rozpoczynającym się rokiem szkolnym przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Klientów, NoVa Park w dalszym ciągu stosuje rygorystyczne zasady bezpieczeństwa higienicznego i stosuje się do wytycznych dla funkcjonowania obiektów handlowych opracowanych przez Ministerstwo Rozwoju wspólnie z Głównym inspektoratem Sanitarnym.

Opis wszystkich wdrożonych w centrum procedur bezpieczeństwa jest dostępny jest na stronie https://nova-park.pl/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl