Wyprawka szkolna na wypasie od NoVa Park


Wyprawka szkolna na wypasie od NoVa Park
2021-09-01
Jak dobrze rozpocząć nowy rok szkolny? Z prezentami!

W dniach 3-4 września w godzinach 12.00-18.00 NoVa Park zaprasza do udziału w akcji „Wyprawka na wypasie”, w ramach której zakupy w NoVa Park będą nagradzane m.in. TYTAMI, czyli szkolnymi rogami obfitości pełnymi niespodzianek dla uczniów! Ale to nie koniec atrakcji! W programie także bezpłatne warsztaty szycia pluszaków połączone z konkursem na Facebooku, w którym do wygrania są plecaki ze szkolnymi akcesoriami!

Początek roku szkolnego wcale nie musi być trudny! A to wszystko dzięki NoVa Park oraz najbliższej akcji, która pozwoli z uśmiechem pożegnać sezon wakacyjny. W dniach 3-4 września NoVa Park nagradza upominkami tych klientów, którzy zrobią zakupy w gorzowskim centrum handlowym. Co zrobić, aby otrzymać upominek? Wystarczy:

·       zrobić zakupy za minimum 150 złotych (można łączyć maksymalnie 2 paragony) i odebrać w prezencie „rożek” z elementami wyprawki szkolnej dla Twojego dziecka,

·       zrobić zakupy na kwotę w przedziale 50-149,99 złotych (można łączyć maksymalnie 2 paragony) i cieszyć się świnką skarbonką lub latawcem do kolorowania – do wyboru przez Twojego malucha!

W puli mamy aż 250 nagród! Po upominki zapraszamy wraz z dowodami zakupu do Punktu Obsługi Akcji. Dodatkowo, każdy uczeń, który w dniach trwania akcji zgłosi się do Punktu Obsługi Akcji, otrzyma za darmo plan lekcji na nowy rok szkolny!

Akcji będą towarzyszyć pluszowe warsztaty, podczas których najmłodsi klienci NoVa Park będą mogli uszyć własnego misia do przytulania. Zdjęcia najpiękniejszych pluszaków wykonanych podczas warsztatów będziemy nagradzać w konkursie na Facebooku NoVa Park: https://www.facebook.com/NoVaParkGorzow, który ruszy już 3 września. Wystarczy pochwalić się pluszową zabawką wykonaną przez malucha podczas akcji w NoVa Park, aby powalczyć o plecak pełen wyprawki szkolnej! Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Początek września to standardowo czas przygotowywania się do powrotu do szkoły. W tym roku chcemy ułatwić naszym klientom to zadanie pomagając im skompletować wyprawkę szkolną. W dniach 3-4 września udowodnimy, że zakupy w NoVa Park na ostatnią chwilę opłacają się! Bo w podziękowaniu za lojalność będziemy wręczać rogi obfitości pełne niespodzianek dla uczniów i inne szkolne gadżety!– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin akcji dostępny w Punkcie Obsługi Akcji zlokalizowanym na poziomie 0, obok Reserved. Liczba upominków ograniczona. Wydarzenie odbędzie się w NoVa Park przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl