Wygraj samochód Skoda Rapid Spaceback Active w jesiennej loterii CH RONDO


Wygraj samochód Skoda Rapid Spaceback Active w jesiennej loterii CH RONDO
2018-10-01
W piątek 28 września 2018 roku w Centrum Handlowym RONDO wystartowała Jesienna Loteria Samochodowa z nagrodą główną w postaci samochodu Skoda Rapid Spaceback Active.

Aby powalczyć o auto oraz inne atrakcyjne nagrody, wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych w CH RONDO. Loteria potrwa do 13 października.

Zasady loterii, która przebiega pod hasłem „Jedziemy z tym losowaniem” są niezwykle proste. Wystarczy tylko:

·         zrobić zakupy za minimum 100 złotych (w tym min. 50 złotych wydane na terenie galerii handlowej),

·         tego samego dnia okazać paragon/paragony (można sumować max. 2 paragony) w Punkcie Obsługi Loterii i odebrać kupon-zdrapkę od hostessy,

·         zdrapać zdrapkę i sprawdzić, czy pod farbą kryje się jedna z ponad 1700 nagród natychmiastowych (m.in. voucher do restauracji, bawełniana torba na zakupy, power bank, parasol lub czekoladki),

·         w przypadku chęci gry o nagrody główne (samochód oraz karty podarunkowe o wartości 2.000 złotych, 1.000 złotych oraz 500 złotych), wypełnić kupon, wrzucić go do specjalnej urny i stawić się osobiście na losowaniu.

Losowanie nagród głównych odbędzie się 13 października o godzinie 17.00. Obecność podczas losowania jest obowiązkowa.

„Jesień w RONDZIE rozpoczyna się nagrodami. Zapraszamy wszystkich klientów do udziału w naszej najnowszej loterii. Już zakupy za 100 złotych wystarczą, aby powalczyć o Skodę Rapid Spaceback Active oraz karty podarunkowe na dodatkowe zakupy w RONDZIE. Życzymy powodzenia!” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin loterii jest dostępny w Punkcie Obsługi Loterii, w siedzibie Organizatora oraz w biurze Dyrekcji CH RONDO.

Dodatkowe informacje:

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią ponad 60 000 m kw. jest  jednym z pierwszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko jako miejsce robienia zakupów, ale również spędzania w nim wolnego czasu. CH RONDO to centrum lokalnej społeczności, angażujące się i realizujące ciekawe inicjatywy, ważne dla mieszkańców Bydgoszczy.

CH Rondo wyróżnia się różnorodną ofertą handlową, którą tworzy 50 marek wśród których znajduje się m.in. Toys „R” Us, GO Sport, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, Sephora, Mohito, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest Cromwell Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 CROMWELL Property Group

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

www.cromwellpropertygroup.com

APSYS Polska

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 25 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

 

 

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl