Wspieraj i uczestnicz w Euro 2020


2021-06-23
Euro to jedno z największych i najbardziej wyczekiwanych sportowych wydarzeń roku. By jeszcze lepiej pozwolić kibicom wczuć się w klimat tegorocznego Euro, GO Sport wprowadził do oferty replikę piłki meczowej, a także koszulkę reprezentacji Polski!

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to każdorazowo czas ogromnych sportowych emocji. W trakcie Euro nie tylko zagorzali fani piłki nożnej, ale też mniej obeznani w świecie tego sportu ludzie, wspierają swoje reprezentacje w zmaganiach na boiskach. Oglądamy, przeżywamy i kibicujemy, ale możemy też sami, w przerwie między rozgrywkami, pójść na murawę i razem z przyjaciółmi rozegrać imitację mistrzowskich rozgrywek. Teraz, dzięki obecnym w ofercie GO Sport produktom, każdy z nas może przez chwilę poczuć się jak członek kadry narodowej w piłce nożnej!

Przeczytaj również:

 

Dostępna w GO Sport koszulka Reprezentacji Polski to t-shirt marki Nike, który nie tylko pozwala wizualnie upodobnić się do biało-czerwonego kadrowicza, ale też zapewnia komfort i ochłodę w trakcie ćwiczeń. Produkt wykonany jest z przewiewnego materiału pozyskanego z recyklingu. Do jego produkcji wykorzystano technologię Nike Dry-FIT, mającą odprowadzać wilgoć i równomiernie rozprowadzać ją po powierzchni ubrania tak, aby mogła jak najszybciej wyparować. Koszulka dostępna jest w dwóch opcjach kolorystycznych – białejoraz czerwonej. Część piłkarskiej ekipy może wyposażyć się w jeden, a pozostali – w drugi rodzaj t-shirtu, tak aby podzielić się na drużyny, odróżnić na boisku i niemal profesjonalnie zabawić się we własne Euro! 

 

Aby w pełni poczuć piłkarską atmosferę Mistrzostw Europy, oprócz koszulki do kompletu można dołączyć replikę piłki meczowej. W tym roku została ona określona mianem Uniforia, co odnosi się do idei wspólnoty i nawiązuje do tego, że po raz pierwszy Euro jest rozgrywane na boiskach rozproszonych po całym kontynencie. Wspólnotę symbolizuje również design Uniforii, który opiera się o kolorowe wzory, ukazujące różnorodność państw biorących udział w turnieju. Futbolówka marki Adidas to bezszwowy model w uniwersalnym rozmiarze 5, który idealnie nadaje się do gry na niższym poziomie zaawansowania. O tym, czy Uniforia okaże się szczęśliwa dla polskiej reprezentacji, przekonamy się już 14 czerwca, a już teraz, można dowiedzieć się, czy jest to piłka fortunna dla nas!

Wszystkie produkty, które przybliżą gorącą atmosferę Euro 2020, dostępne są w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym GO Sport.

Nadesłał:

Wspieraj i uczestnicz w Euro 2020
http://www.go-sport.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl