Wakacje z nagrodami w Centrum Janki


Wakacje z nagrodami w Centrum Janki
2020-06-17
Urlop nad Bałtykiem czy na Mazurach? A może wypoczynek w przydomowym ogródku? Wiele wskazuje na to, że w tym roku wielu z nas spędzi wakacje w Polsce.

Aby letni relaks był jeszcze bardziej udany, w dniach 19-20 czerwca w godzinach 11:00-19:00 Centrum Janki organizuje akcję, w której do zdobycia będą dmuchane zabawki na plażę – m.in. kultowe flamingi w rozmiarze XL!

Ostatnie miesiące były dla wszystkich trudne, jednak już czas, aby pomyśleć o wakacjach i chwilach błogiego wypoczynku. Polskie morze, jeziora i rzeki na pewno skuszą wielu spragnionych słońca i relaksu. Tuż przed wakacjami, w dniach 19-20 czerwca, Centrum Janki zaserwuje swoim Klientom kolorową letnią promocję, w ramach której zakupy w Centrum Janki będą nagradzane plażowymi akcesoriami, idealnymi do zabaw nad polskimi akwenami lub w przydomowych basenach. Wystarczy zrobić zakupy:

·       za 250 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach), aby odebrać dmuchanego małego łabędzia, materac w kształcie mohito czy shake’a,

·       za 400 złotych (na maksymalnie trzech paragonach), aby otrzymać w prezencie dmuchaną truskawkę, mopsa, tropikalny liść, ananasa czy flaminga tropical,

·       za 600 złotych (na maksymalnie czterech paragonach), aby cieszyć się upominkiem w postaci dmuchanych skrzydeł, jednorożca, flaminga czy łabędzia – wszystkie w rozmiarze XL!

W puli nagród znajduje się blisko 500 upominków. Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji. Akcja przeprowadzona zostanie z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

 

Dodatkowe informacje:

 

Centrum Janki

 

Główni operatorzy Centrum Janki to Leroy Merlin, Media Markt oraz hipermarket Auchan. Ofertę handlową Centrum uzupełnia 170 sklepów średnio powierzchniowych, w tym takie marki jak: Zara, Bershka, Stradivarius, Oysho, C&A, Go Sport, H&M, KappAhl, Kazar, New Yorker, Reserved, Rossmann czy Sephora. Na terenie obiektu działają: CINEMA CITY, kompleks strefy food court z 20 restauracjami, restauracja Pizza Hut, a także kawiarnie i cukiernie.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki sp. z o.o., zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund, Global City RE Poland sp. z o.o., Leroy - Merlin Inwestycje sp. z o.o. oraz Taima Investments sp. z o.o. Obiektem zarządza Apsys Polska.

 

www.chjanki.pl

 

CROMWELL Property Group

 

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

 

www.cromwellpropertygroup.com

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl