Turniej tańca ulicznego w NoVa Park


Turniej tańca ulicznego w NoVa Park
2020-09-17
Święto tańca ulicznego w NoVa Park! W sobotę 19 września NoVa Park zaprasza do wspólnego kibicowania uczestnikom FG CHAMP 2020, czyli turnieju tańca ulicznego przebiegającego w formie ekscytującej „bitwy na taniec”.

Przyjdź i zobacz break-dancowe oraz hip-hopowe tricki w wykonaniu dzieci i młodzieży!

Przeczytaj również:

FG CHAMP 2020 to turniej tańca ulicznego, skierowany do uczniów gorzowskich szkół tańca, którego organizatorami są NoVa Park, studio tańca Parkieciarnia, Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie oraz Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Pasji „Przez taniec do serca”. Taneczna rywalizacja odbędzie się w sobotę, 19 września w godzinach 11.00-17.00 na skwerze przed NoVa Park. Młodzi adepci gorzowskich szkół tańca zaprezentują swoje umiejętności w dwóch popularnych stylach – break dance oraz hip hop. Turniej jest przeprowadzany w trzech kategoriach wiekowych: do 8 lat, 9-13 lat oraz 14 lat i więcej, z podziałem na chłopców oraz dziewczynki. „Bitwa na taniec” odbędzie się w trzech blokach, a każdy z nich zwieńczy rozdanie nagród. O rozstrzygnięciu każdej bitwy będą decydować trzej sędziowie. Dla każdego uczestnika turnieju jest przewidziany pamiątkowy medal, a zwycięzcy turnieju otrzymają nagrody pieniężne.

„Gorzów jest pełen talentów, także tych tanecznych! Już w najbliższą sobotę przekonamy się o tym podczas turnieju tańca ulicznego dla najmłodszych. Przyjdź do NoVa Park i zobacz, kto zostanie mistrzem break dance oraz hip hopu” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Szczegółowy harmonogram turnieju tańca będzie dostępny w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/364007564995930/.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Klientów, NoVa Park w dalszym ciągu stosuje rygorystyczne zasady bezpieczeństwa higienicznego i stosuje się do wytycznych dla funkcjonowania obiektów handlowych opracowanych przez Ministerstwo Rozwoju wspólnie z Głównym Inspektoratem Sanitarnym.

Opis wszystkich wdrożonych w centrum procedur bezpieczeństwa jest dostępny jest na stronie https://nova-park.pl/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl