STORM wjeżdża z nowościami


2024-06-21
Polski producent rowerów STORM rozwija ofertę produktową o nowe jednoślady serii MTB. W lipcu br. do sprzedaży w punktach dystrybucji w całej Polsce trafią nowe modele Trail oraz Raptor.
Rowery Trail miała okazję użytkować już reprezentacja Polski na EURO 2024 – firma dostarczyła kadrze jednoślady, którymi piłkarze udali się na trening w Hanowerze.  

-Dzięki nowym rowerom kategorii MTB: Trail i Raptor nasze portfolio znacznie się powiększyło. Nowe modele zostały stworzone z myślą o klientach i są odpowiedzią na ich zróżnicowane potrzeby. Aktualnie oferta jednośladów STORM, w tym MTB, miejskich, trekkingowych, graveli, dziecięcych i e-bike’ów liczy łącznie ponad 600 unikalnych modeli. Wiele osób zastanawia się, na jakich rowerach jeździ polska kadra podczas zgrupowania w Hanowerze. Są to właśnie rowery z naszej nowej kolekcji MTB. Cieszymy się, że polscy piłkarze oraz przedstawiciele PZPN mieli okazję użytkować STORM Trail podczas trwającego EURO 2024 – podkreśla Adam Ziętek, właściciel i założyciel marki STORM.  

Nowości od STORM obejmują wersje damskie i męskie, o różnych wielkościach ram: Trail Lady 29”, Trail Man 29”, Trail Lady 27,5”, Trail Man 27,5” oraz  Raptor Lady 29” i Raptor Man 29”. Rowery serii MTB dobrze sprawdzą się w trakcie jazdy zarówno po trudniejszym terenie, jak i podczas przemieszczania się po mieście.  

Nowa kolekcja bardzo istotnie odróżnia się od dotychczasowych rowerów kategorii MTB. Na pierwszy rzut oka widać nową geometrię ramy. Wykonana jest ona ze specjalnego stopu aluminium. Większość spawów jest szlifowana co nadaje ramie wyjątkowy wygląd. Wszystkie rowery z serii STORM Trail i STORM Raptor wyposażone są w osprzęt Shimano i w zależności od modelu jest to: Acera, Alivio lub Deore. Posiadają także amortyzowane widelce: Suntour XCE DS, Rock Shox Recon lub Rock Shox Judy, jak również tarczowe hamulce hydrauliczne. W rowerach zastosowane nowe mostki, które pozwalają prowadzić linki wewnątrz ramy. Jednoślady z nowej kolekcji charakteryzuje różnorodność kolorystyczna w tym chętnie wybierane odcienie pasteli. Ceny nowych modeli plasować będą się w przedziale 2500-6000 zł. 

Rower polskiej kadry na EURO 2024 

18 czerwca br. reprezentanci Polski udali się na trening w Hanowerze na użyczonych im przez STORM rowerach Trail, a kilka dni wcześniej, 14 czerwca skorzystali z nich przedstawiciele, w tym Prezes PZPN. 
 
*** 
Trail - jedna z przykładowych konfiguracji roweru z nowej kolekcji MTB STORM
Trail
 
Specyfikacja:  

-Wielkość koła: 29” 

-Wielkość ramy: 17” 

-Przerzutki: Shimano grupa Deore 2x10   

-Amortyzator: powietrzny RockShox Recon Silver   

-Hamulce: hydrauliczne Shimano MT-210   

-Opony: Maxxis  

W ramach nowej kolekcji, STORM po raz kolejny postawił na różnorodność modeli, ich jakość i sprawdzone rozwiązania, które zapewnią komfort zarówno amatorom jazdy na dwóch kółkach, jak i doświadczonym rowerzystom.  

Nadesłał:

Sylwia Majcher

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl