Sportowe zakończenie wakacji


Sportowe zakończenie wakacji
2021-08-26
Na miłośników aktywności fizycznej lub po prostu sportowego stylu czeka teraz wyjątkowa okazja – będąc klientem FeelGood!, czyli programu lojalnościowego GO Sport, przy każdych zakupach za minimum 100 zł otrzymuje się 200 dodatkowych punktów!

Co to oznacza? 200 dodatkowych zł rabatu! Bo w FeelGood! każdy jeden zebrany punkt to jedna złotówka rabatu! Należy jednak pamiętać o ograniczeniach rabatowych, jakie obowiązują przy jednorazowych zakupach. Są to maksymalnie: -30% na produkty oprócz sprzętu, -15% na sprzęt i -30% na serwis. Oznacza to, że klient mający 15 punktów na koncie może od razu wymieniać je na 15 zł rabatu (ale kupując np. ubrania, rabat nie może wynieść więcej niż 30% ceny pierwotnej produktu, analogicznie w przypadku sprzętu i serwisu).

 

Akcja obowiązuje w dniach 16.08-05.09.2021 i jest to idealna okazja, by zaopatrzyć się chociażby w stylowe i wygodne bluzy, spodnie dresowe, legginsy czy sneakersy. Jest to też szansa, by skompletować brakujące elementy szkolnej wyprawki! Bo w GO Sport można znaleźć odzież, obuwie oraz akcesoria sportowe zarówno dla starszych, jak i młodszych, a odświeżenie szafy przed jesienią z pewnością każdemu zrobi dobrze i pozwoli wejść w ten sezon w lepszym humorze!

Nadesłał:

GO Sport
http://go-sport.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl