Sezon 2021 z Kajetanem Kajetanowiczem w Motowizji


Sezon 2021 z Kajetanem Kajetanowiczem w Motowizji
2021-04-02
W najbliższą niedzielę, 4 kwietnia, Motowizja zaprasza na podsumowanie zimowych przygotowań Kajetana Kajetanowicza do nadchodzącego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata. Specjalny program jest częścią współpracy trzykrotnego mistrza Europy i czterokrotnego mistrza Polski z Motowizją w 2021 roku.

Kajetan Kajetanowicz, czwarty najlepszy sportowiec 2020 roku w plebiscycie Przeglądu Sportowego, ponownie będzie startował w Rajdowych Mistrzostwach Świata w kategorii WRC3. W ubiegłym sezonie Kajetanowicz, pilotowany przez Macieja Szczepaniaka, zajął trzecie miejsce w klasyfikacji swojej klasy wygrywając po drodze Rajd Turcji.

 

Wyjątkowo śnieżna zima sprawiła, że przygotowania do nadchodzącej kampanii również wyglądały inaczej, niż w ubiegłych latach. Co robił Kajetan Kajetanowicz widzowie Motowizji będą mogli zobaczyć w Wielkanoc, jednak na tym współpraca jednego z najwybitniejszych polskich rajdowców i kanału sportowo-motoryzacyjnego się nie kończy. W tym sezonie na antenie Motowizji pojawią się podsumowania wszystkich startów załogi LOTOS Rally Team, której kanał został patronem medialnym.

 

- To ogromny zaszczyt móc współpracować z takim zawodnikiem jak Kajetan Kajetanowicz. Jego talent, pasja, ale także osobowość dorównuje legendom polskiego sportu motorowego. To, że zdecydował się na współpracę właśnie z nami udowadnia, że misja Motowizji się sprawdza. Od samego początku istnienia promujemy polski motorsport, wspieramy talenty i krok po kroku widać tego efekty. Jestem przekonany, że dzięki relacjom ze startów Kajetana, które będą rzetelne i obszerne - takie, na jakie zasługuje - rajdy samochodowe staną się jeszcze popularniejsze - komentuje Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

 

Kajetan Kajetanowicz - zimowe przygotowania do sezonu, na antenie Motowizji w niedzielę, 4 kwietnia, godz. 11:30.

Nadesłał:

dorota5

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl