Przygotuj się do rowerowych wypraw i zaplanuj najciekawsze trasy


Przygotuj się do rowerowych wypraw i zaplanuj najciekawsze trasy
2021-07-02
Jak zadbać o rower, by cieszyć się udanymi i beztroskimi wyprawami? Tego będzie można dowiedzieć się podczas akcji organizowanej przez Centrum Handlowe Auchan Mikołów. Od 3 do 24 lipca w galerii handlowej będzie można obejrzeć wystawę prezentującą ciekawostki i praktyczne porady dotyczące rowerów.

Do rowerowych wypraw warto się odpowiednio przygotować, by móc cieszyć się widokami i nie martwić o usterki. Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza wszystkich miłośników wycieczek na dwóch kółkach do udziału w akcji „Czas na rower”. 

Od 3 lipca przez blisko trzy tygodnie w pasażu centrum handlowego będzie dostępna wystawa infografik, a na niej mnóstwo ciekawostek i praktycznych porad związanych z turystyką rowerową. Będzie można dowiedzieć się, m.in. jak przygotować rower do jazdy, jakie są rodzaje rowerów, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego dla nas sprzętu oraz jakie są najważniejsze zasady bezpieczeństwa. Coś dla siebie znajdą również poszukujący pomysłów na rowerowe wycieczki w okolicy. Na specjalnych planszach będzie można znaleźć propozycje ciekawych tras opracowanych we współpracy z serwisem internetowym traseo.pl. 

Wiedzę zdobytą na wystawie w pasażu galerii handlowej będzie można uzupełnić, oglądając filmy poradnikowe dostępne na profilu galerii w serwisie Facebook https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanMikolowChętni będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą przydatne akcesoria rowerowe. Aby zdobyć jedną z nich, wystarczy pod konkursowym postem na profilu centrum handlowego dodać swoje zdjęcie z rowerowej wycieczki. Jury wybierze spośród nich trzy, które zostaną nagrodzone.

Nie każdą naprawę roweru możemy przeprowadzić samodzielnie. Dlatego w sobotę 10 lipca w godzinach od 11:00 do 18:00 w centrum handlowym będzie działał bezpłatny serwis rowerowy. Dostępni na miejscu specjaliści dokonają regulacji przerzutek i hamulców, nasmarują napęd, czy zredukują luzy w układach rowerowych.

Akcja „Czas na rower” trwa od 3 do 24 lipca w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ulicy Gliwickiej 3 w Mikołowie w godzinach pracy galerii handlowej. Filmy poradnikowe oraz konkurs dla rowerzystów będą dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanMikolow.

Serwis rowerowy będzie dostępny 10 lipca w godzinach 11.00-18.00 na parkingu przed galerią handlową.

 

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl