POZNAWAJ ŚWIAT SPORTÓW TRADYCYJNYCH RAZEM Z NAMI !!!


POZNAWAJ ŚWIAT SPORTÓW TRADYCYJNYCH RAZEM Z NAMI !!!
2019-06-16
Zapraszamy do świata sportu pełnego tradycji, kolorów, pozytywnej energii, radości i integracji międzykulturowej. Świata, w którym ludzie są świadomi istnienia i znaczenia tradycyjnych sportów, uczestniczą i przyczyniają się do rozwoju wiedzy o wyjątkowym połączeniu kultury i aktywności fizycznej.
www.traditionalsports.org to miejsce dla wszystkich miłośników sportów tradycyjnych uprawianych w każdym zakątku świata. To bogactwo kulturowe, jedyne i niepowtarzalne, bo powstałe z tradycji danego regionu.
Jesteśmy świadomi znaczenia tradycyjnych sportów jako istotnego elementu niematerialnego dziedzictwa ludzkości. Pracujemy z pasją i wiarą, że wiele pozostaje do odkrycia, a nasza determinacja w działaniu pozwoli nam skutecznie promować sporty tradycyjnych narodów świata. Wiara w istotę naszej pracy i determinacja w działaniu jest źródłem sukcesu i satysfakcji. Każdy, kto dołącza do projektu Sporty Tradycyjne, każdy, kto dzieli się z nami tą pasją, jest ważnym elementem całego zespołu. Zapraszamy do współpracy, aktywnego tworzenia skarbnicy wiedzy na temat sportów tradycyjnych uprawianych na całym świecie.
Dołącz do nas, zapraszamy do kontaktu: traditionalsports@sportinstytut.pl

Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji w Warszawie.
Dział Public Relations
Patrycja Jaksim
pjaksimm@sportinstytut.pl

Nadesłał:

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU I EDUKACJI
http://www.sportinstytut.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl