Otwórz sezon rowerowy z Centrum Handlowym RONDO


Otwórz sezon rowerowy z Centrum Handlowym RONDO
2019-04-26
W dniach 26-27 kwietnia w godzinach 11.00-19.00 Centrum Handlowe RONDO zaprasza na „Święto dwóch kółek”, czyli wydarzenie z rowerami w roli głównej.

Na klientów CH RONDO czekają m.in. znakowanie rowerów, serwis rowerowy, warsztaty rowerowe dla dzieci, a także akcja, podczas której zakupy w Centrum będą nagradzane rowerowymi gadżetami.

Specjalnie na przywitanie sezonu rowerowego Centrum Handlowe RONDO organizuje rowerową akcję z nagrodami. W dniach 26-27 kwietnia w godzinach 11.00-19.00 klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 50 złotych (można łączyć maksymalnie 2 paragony) będą mogli odebrać w prezencie gadżet rowerowy.

W programie sportowego weekendu rowerowego zaplanowano również:

§  znakowanie rowerów przez Dzielnicowych Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie (tylko w sobotę 27 kwietnia w godz. 11.00-16.00);

§  serwis rowerowy, w którym specjaliści pomogą wyregulować przerzutki, sprawdzić oświetlenie, ustawić hamulce i dopompować koła;

§  warsztaty rowerowe dla dzieci, podczas których najmłodsi nauczą się rozpoznawać znaki drogowe;

§  strefę „Pimp my bike”, czyli nadawanie drugiego życia starym rowerom;

§  energorower, na którym będzie można – za pomocą własnych mięśni – wykręcić sobie swój ulubiony sok;

§  rower VR, czyli zabawę w wirtualnej rzeczywistości;

§  panel edukacyjny poświęcony bezpieczeństwu i konieczności noszenia odblasków połączony z warsztatami dla dzieci, prowadzony przez grupę „Sławek i Przyjaciele” (tylko w sobotę 27 kwietnia w godz. 14.00-19.00).

Z roku na rok w Bydgoszczy przybywa miłośników jednośladów. W związku z tym, na rozpoczęcie sezonu rowerowego, CH RONDO przygotowało weekend rowerowych atrakcji zarówno dla młodszych, jak i starszych. Przyjdź w dniach 26-27 kwietnia do naszego centrum, skorzystaj z porad ekspertów od dwóch kółek, a przy okazji weź udział w akcji, w której rozdajemy rowerowe gadżety – mówi Lena Kosiorek, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji oraz na stronie internetowej www.chrondo.pl.

Dodatkowe informacje:

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią ponad 60 000 m kw. jest  jednym z pierwszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko jako miejsce robienia zakupów, ale również spędzania w nim wolnego czasu. CH RONDO to centrum lokalnej społeczności, angażujące się i realizujące ciekawe inicjatywy, ważne dla mieszkańców Bydgoszczy.

CH Rondo wyróżnia się różnorodną ofertą handlową, którą tworzy 50 marek wśród których znajduje się m.in. Toys „R” Us, GO Sport, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, Sephora, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest Cromwell Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 CROMWELL Property Group

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

www.cromwellpropertygroup.com

APSYS Polska

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

 

APSYS Polska zarządza obecnie ok. 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl