NoVa Park zaprasza na Świąteczną Masę Rowerową


NoVa Park zaprasza na Świąteczną Masę Rowerową
2018-12-19
Gorzowskie Mikołaje zamieniają sanie na rowery! Już w sobotę 22 grudnia w godzinach 12.00-13.30 odbędzie się kolejna edycja świątecznej masy rowerowej organizowanej przez Rowerowy Gorzów. Tym razem wspólnie z NoVa Park.

W tym roku trasa przejazdu Świątecznej Masy Rowerowej o długości 9 kilometrów będzie przebiegać ulicami: Okulickiego – Kombatantów – Szarych Szeregów – Dekerta – Czartoryskiego – Piłsudskiego – Al. Ruchu Młodzieży Niezależnej – Walczaka – Nowa – Głowackiego – Warszawska – Trasa Nadwarciańska -– Zielona – Woskowa – Przemysłowa. Impreza zakończy się na placu przed NoVa Park (wejście od strony Dominanty). Każdy z uczestników zabawy otrzyma czapkę Mikołaja oraz rowerowe pierniki, a na najbardziej świątecznie przebranych rowerzystów czekają nagrody.

„Świąteczna Masa Rowerowa w Gorzowie to już tradycja! Tym razem do zabawy włącza się NoVa Park. W sobotę 22 grudnia zapraszamy do wspólnej jazdy ulicami Gorzowa, najlepiej w strojach mikołajów, śnieżynek czy elfów. Wskakuj na rower i jedź z nami w gwiazdkowym nastroju!” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Udział w Świątecznej Masie Rowerowej jest bezpłatny. Impreza rozpocznie się 22 grudnia o godzinie 12.00 w Parku Górczyńskim, a zakończy około godziny 13.30 przed NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, Intersport, KiK, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem NoVa Park jest konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital. Zarządcą NoVa Park jest firma PK Property Management (Poland) Sp. z o.o.

www.nova-park.pl

 

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl