NoVa Park zaprasza na eko piknik rodzinny


NoVa Park zaprasza na eko piknik rodzinny
2022-08-17
Przed nami dobra zabawa na zielonej trawie! W dniach 19-20 sierpnia w godzinach 13.00-19.00 NoVa Park organizuje eko piknik dla całych rodzin. W programie m.in. quizy i konkursy, warsztaty roślinne, zajęcia rozwijające kulinarne talenty oraz gry zręcznościowe!

NoVa Park z propozycją dla mieszkańców Gorzowa i okolic spędzających wakacje w mieście! W dniach 19-20 sierpnia zapraszamy na aktywny weekend w klimacie EKO z atrakcjami dla młodszych i starszych! Czekają:

è warsztaty roślinne, podczas których dzieci będą tworzyć kompozycje roślinne oraz las w słoiku, sadzić roślinki i ozdabiać doniczki;

è warsztaty kulinarne i wspólne przygotowywanie zdrowych piknikowych przekąsek;

è gry zręcznościowe m.in. jenga XXL, kółko i krzyżyk czy drewniane kręgle;

è tematyczne quizy, zgadywanki i zabawy ruchowe.

W przerwie od dobrej zabawy zapraszamy na pyszną lemoniadę dla wszystkich do baru lemoniadowego!

„Przed nami dwa dni EKO zabawy w NoVa Park, na którą zapraszamy całe rodziny! Spędź z nami weekend, podczas którego Twoje pociechy będą tworzyć las w słoiku, przygotowywać letnie przekąski oraz zagrają w popularne gry zręcznościowe wykonane wyłącznie z eko materiałów!” – mówi Anna Szcześniak, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Rodzinny eko piknik w NoVa Park odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia 2022 roku w godzinach 13.00-19.00 na terenie zielonym przed centrum. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, House, Mohito, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Hebe, Super-Pharm, Sephora, Douglas, Smyk, Intersport, 4F, Outhorn, Adidas, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Vision Express, Fielmann, Media Expert, Pepco, KFC czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl