Łączą nas wartości: Mateusz Kusznierewicz ambasadorem inwestycji Sol Marina


Łączą nas wartości: Mateusz Kusznierewicz ambasadorem inwestycji Sol Marina
2020-07-14
Dekpol Deweloper podpisał umowę współpracy z Mateuszem Kusznierewiczem. Jeden z najbardziej utytułowanych polskich żeglarzy został Ambasadorem inwestycji Sol Marina realizowanej w Gdańsku Sobieszewie.

Sportowca i Spółkę połączyły wspólne wartości. W ramach kampanii „Odkryj nowe możliwości” chcą pokazać Polakom jak wykorzystać potencjał nowej rzeczywistości związanej z pandemią COVID-19 do przewartościowania i poprawy jakości swojego życia. Zawarta dziś umowa obejmuje również wspólne plany biznesowe. Firma Yacht Master by Mateusz Kusznierewicz zajmie się organizacją szkoleń, eventów i regat na terenie inwestycji oraz opieką i serwisem jachtów zacumowanych w Sol Marina.

- Wartości, które reprezentuje Mateusz Kusznierewicz są wpisane w DNA naszej firmy i inwestycji Sol Marina. Są to pasja, zaangażowanie, konsekwencja i ciężka praca, dzięki którym można zrealizować nawet najbardziej ambitne cele – powiedział Sebastian Barandziak, Prezes Zarządu Dekpol Deweloper.

– Są ludzie, w przypadku których słowo „mistrz” można odmienić przez wszystkie przypadki. Nie inaczej jest w przypadku Mateusza Kusznierewicza. Wyróżnia go wyjątkowa charyzma i wybitne osiągnięcia, nie tylko w świecie sportu, ale i w biznesie. Dlatego nie mieliśmy wątpliwości, że to właśnie Mateusz Kusznierewicz powinien zostać twarzą naszej inwestycji. Realizujemy ją z myślą o osobach, które tak jak on mają pasję i marzenia, które chcą i potrafią je zrealizować – dodał Dariusz Radtke, Dyrektor Marketingu Grupy Dekpol.

Sol Marina to jedyna taka marina budowana obecnie nad Zatoką Gdańską. W ofercie są dostępne ekskluzywne apartamenty z prywatnymi miejscami do cumowania jachtu lub łodzi motorowodnej. Do dyspozycji mieszkańców będą też wyjątkowe udogodnienia, m.in. basen, sauny - sucha i mokra, sala fitness, restauracja, sala zabaw dla dzieci oraz sala bankietowa i przede wszystkim własny kapitanat oraz w pełni wyposażone nabrzeże.

- Większość czasu żegluję za granicą. Mam więc świetny pogląd na to, jak wygląda infrastruktura żeglarska w Polsce, a jak na świecie. W mojej ocenie w tym zakresie nie dogoniliśmy jeszcze Zachodu. Na szczęście infrastruktura cały czas prężnie się rozwija. Najlepszym dowodem na to jest Sol Marina – pierwsza tego typu prywatna marina na polskim wybrzeżu. Gdybym miał kiedyś wybudować swoją własną marinę byłaby do niej podobna. Dlatego zdecydowałem się na współpracę z Dekpol Deweloper i pełnienie roli Ambasadora tego wyjątkowego projektu – powiedział  Mateusz Kusznierewicz.

Jednocześnie powołano nową firmę Yacht Master by Mateusz Kusznierewicz. Na terenie inwestycji Sol Marina będzie oferowany szeroki wachlarz szkoleń i usług związanych z kompleksową opieką nad jachtami i łodziami motorowymi, w tym serwis, doposażenia,  rezerwację miejsc w innych marinach czy zimowanie łodzi.

Współpraca Mateusza Kusznierewicza z Dekpol Deweloper obejmuje również realizację wspólnych wydarzeń, w tym pikników i regat żeglarskich. Sportowiec i Spółka wspólnie zrealizują też kampanię „Odkryj nowe możliwości”. Jej celem jest pokazanie jak pozytywnie spojrzeć na zmiany wynikające z globalnej pandemii COVID-19 i wykorzystać ich potencjał do przewartościowania i poprawy jakości swojego życia. - Work-life balance, żeglarski styl życia, nieznane zakątki Zatoki Gdańskiej, to tylko niektóre z tematów, które poruszymy w ramach kampanii – zapowiedział Dariusz Radtke.

Kampania będzie realizowana przede wszystkim w Internecie, między innymi w mediach społecznościowych (Facebooku i Instagramie) na profilach inwestycji Sol Marina i Mateusza Kusznierewicza.

Sol Marina realizowana jest etapowo. W I etapie, który zostanie oddany do użytku już w przyszłym roku, powstaną 92 apartamenty o powierzchni od 41 do 89 mkw. W II i III etapie powstanie odpowiednio 98 i 118 apartamentów oraz Hotel Sol Marina by Grano z 130 pokojami.

Sol Marina to niejedyna inwestycja planowana przez Dekpol Deweloper w unikalnej lokalizacji Gdańska - Sobieszewie. Spółka planuje tu realizację kolejnych projektów. Będą to m.in. dwie kameralne nieruchomości Lazur Park i Villa Neptun, które trafią do sprzedaży już w bieżącym roku.

 

***

 

Więcej informacji na stronie:

www.solmarina.pl 

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl