Hamilton x Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Gdynia


2019-04-26
Wszyscy wiedzą, że sport to zdrowie. Wie o tym również firma Hamilton, która rozpoczęła finansowe wsparcie rozwoju piłki ręcznej w województwie pomorskim. Wspólnie ze Stowarzyszeniem zachęca do zdrowego i aktywnego trybu życia.

J.S. Hamilton Poland S.A. wsparł Stowarzyszenie Piłki Ręcznej. Nie bez powodu dofinansowanie otrzymało właśnie województwo pomorskie, gdyż to właśnie tutaj znajduje się serce oraz dom firmy Hamilton. Wkład zostanie zainwestowany w organizacje imprez sportowych oraz zawodów, rozwój działalności popularyzatorskiej w zakresie piłki ręcznej, a także organizowanie zawodów.

- Na co dzień nasza firma dba o bezpieczeństwo i zdrowie Polaków, gdyż zajmujemy się certyfikacją produktów, aby m.in. na nasze stoły trafiały wyłącznie sprawdzone towary.  Cieszymy się, że możemy zadbać dodatkowo o rozwój zdolnych, ambitnych i utalentowanych ludzi - mówi Artur Waśkiewicz, wiceprezes Zarządu J.S Hamilton.

Dofinansowanie klubów jest obecnie niezwykle ważne. Coraz więcej osób prowadzi siedzący tryb życia. Branie udziału w zawodach, bądź bycie członkiem klubu, który prężnie działa są motywacją dla ludzi. Warto wspomnieć, iż osoby chętniej angażują się w różnego rodzaju przedsięwzięcia, które są dobrze zorganizowane, a to najczęściej jest zasługą darczyńców lub też sponsorów. - Finansowanie klubów jest to temat, który powinien być według mnie częściej nagłaśniany w mediach. Poprzez apelowanie o tym, jak ważne jest uprawianie sportu w życiu człowieka docieramy do szerszej grupy odbiorców, a pojawienie się w wiadomości informacji o tym, że jest to całkowicie bezpłatne sprawia, że młodzi ludzie chętniej odstawiają telefon i komputer - tłumaczy Artur Waśkiewicz.

 

 

 

 

 

Nadesłał:

dorota5

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl