Gry w formacie XXL w NoVa Park


Gry w formacie XXL w NoVa Park
2021-07-14
Festiwal wielkoformatowych gier planszowych w NoVa Park! W dniach 15-17 lipca w godzinach 11.00-19.00 zagraj na świeżym powietrzu w kultowe gry takie jak Scrable, Szachy, Chińczyk, Domino, Warcaby, Klasy czy Kółko i Krzyżyk – tym razem dostępne w rozmiarze XXL!

Weź udział w turniejach z nagrodami i poczuj, że w NoVa Park wszystko gra!

Brak planów na wakacje w mieście? Przychodzimy z pomysłem na wspólne spędzenie czasu w rodzinnym gronie lub z przyjaciółmi! Na 3 dni NoVa Park zamieni się w wielkie pole gry dla dużych i małych! Od 15 do 17 lipca w godzinach 11.00-19.00 przed NoVa Park pojawi się 7 różnych gier w formacie XXL – Scrable, Szachy, Domino, Warcaby, Kółko i Krzyżyk, Chińczyk oraz Klasy. Udział w zabawie jest bezpłatny, a do gry może wejść każdy, bez względu na wiek! Na uczestników wydarzenia czekają turnieje z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród upominków m.in. gry planszowe.

„Lato zachęca do większej aktywności na świeżym powietrzu. W dniach 15-17 lipca zapraszamy do NoVa Park na wspólne granie. Spróbujcie swoich sił w wielkoformatowych grach o łącznej powierzchni ponad 65 m2. Przyjdźcie całą rodziną, weźcie udział w turniejach z nagrodami i poczujcie się częścią wspaniałej rozgrywki!– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Wydarzenie odbędzie się przed NoVa Park, przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl