Dwa tygodnie pełne atrakcji na ferie zimowe w Centrum Janki


Dwa tygodnie pełne atrakcji na ferie zimowe w Centrum Janki
2020-02-07
W poniedziałek 10 lutego w województwie mazowieckim rozpoczynają się ferie zimowe! A Centrum Janki startuje z dwoma tygodniami pełnymi zabawy i licznych atrakcji!

W dniach 10-21 lutego, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00-13.00 na najmłodszych klientów Centrum Janki czekają m.in. warsztaty taneczne, zajęcia z robotyki, warsztaty modelarskie oraz dzień pełen gier.

Każdy dzień ferii zimowych w Centrum Janki to nowe atrakcje przygotowane z myślą o najmłodszych klientach Centrum Janki. Podczas warsztatów dzieci zdobędą nowe umiejętności, a także rozwiną swoją kreatywność, odkryją nowe talenty oraz pokłady twórczej energii!

Program wydarzenia prezentuje się następująco:

·       10 lutego (poniedziałek) – warsztaty taneczne, w tym nauka różnych figur tanecznych oraz choreografii;

·       11 lutego (wtorek) – Bezpieczne Ferie, czyli spotkanie z policją i strażą pożarną, podczas których dzieci dowiedzą się więcej o pierwszej pomocy, zasadach bezpieczeństwa na drodze. W programie również szpital pluszaków, w którym najmłodsi dowiedzą się np. jak przygotować prosty opatrunek;

·       12 lutego (środa) – Dzień superbohaterów, podczas którego najmłodsi wcielą się w swoich ulubionych bohaterów i zrobią sobie pamiątkowe zdjęcie, a w specjalnej strefie poczytają komiksy i wezmą udział w zajęciach plastycznych;

·       13 lutego (czwartek) – robotyka dla młodszych dzieci, czyli konstruowanie robotów za pomocą specjalnych zestawów LEGO wyposażonych w silniki, akumulatory i czujniki;

·       14 lutego (piątek) – Dzień Gier, czyli turniej gier planszowych, ruchowych i sportowych, a także łamigłówki i zagadki;

·       17 lutego (poniedziałek) – warsztaty EKO, czyli zajęcia z wiedzy o ekologii, a także dekorowania toreb papierowych i płóciennych;

·       18 lutego (wtorek) – robotyka dla dzieci powyżej 7 roku życia - tworzenie robotów ze specjalnych zestawów LEGO Mindstorms EV3 oraz ich programowanie;

·       19 lutego (środa) – warsztaty taneczne, w tym nauka różnych figur tanecznych oraz choreografii;

·       20 lutego (czwartek) – warsztaty aktorskie, czyli tworzenie mini etiud oraz recytowanie wierszyków. W programie także kącik miłośnika książki oraz kącik plastyczny;

·       21 lutego (piątek) – warsztaty modelarskie i zajęcia typu DIY połączone z poznawaniem historii techniki, militariów i architektury.

 

„Moc niespodzianek dla najmłodszych na ferie zimowe w Centrum Janki! Przez dwa tygodnie będziemy uczyć, bawić i odkrywać talenty, a to wszystko w zaaranżowanej w kosmicznym klimacie sali zabaw. Przyjdź całą rodziną i przekonaj się, ferie zimowe w mieście nie muszą być nudne – mówi Anna Paziewska, dyrektor Centrum Janki.

Warsztaty poprowadzą profesjonalni animatorzy. Podczas wszystkich zajęć w sali zabaw będzie dostępna biblioteczka oraz kącik plastyczny. Do dyspozycji najmłodszych będą również kolorowanki, książki oraz gry dla dzieci w wieku 4+ i 6+, które zapewni Księgarnia Świat Książki z Centrum Janki. W trakcie warsztatów każde dziecko będzie mogło także przetestować Mówiące Pióro Albik, dostępne w Księgarni Świat Książki.

Na uczestników ferii zimowych czekają specjalne oferty rabatowe przygotowane przez sklepy obecne w Centrum Janki. Salon Martes Sport oferuje 10% zniżki na zakupy w sklepie (kupony zniżkowe będą rozdawane podczas zajęć), a Pizza Dominium – specjalny rabat na pizzę (rabat będzie można uzyskać podając hasło wskazane podczas warsztatów).

Wszystkie atrakcje organizowane w ramach ferii zimowych w Centrum Janki są bezpłatne.

 

Dodatkowe informacje:

 

Centrum Janki

 

Główni operatorzy Centrum Janki to Leroy Merlin, Media Markt oraz hipermarket Auchan. Ofertę handlową Centrum uzupełnia 170 sklepów średnio powierzchniowych, w tym takie marki jak: Zara, Bershka, Stradivarius, Oysho, C&A, Go Sport, H&M, KappAhl, Kazar, New Yorker, Reserved, Rossmann czy Sephora. Na terenie obiektu działają: CINEMA CITY, kompleks strefy food court z 20 restauracjami, restauracja Pizza Hut, a także kawiarnie i cukiernie.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki sp. z o.o., zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund, Global City RE Poland sp. z o.o., Leroy - Merlin Inwestycje sp. z o.o. oraz Taima Investments sp. z o.o. Obiektem zarządza Apsys Polska.

 

www.chjanki.pl

 

CROMWELL Property Group

 

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

 

www.cromwellpropertygroup.com

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl