Charytatywny Bieg z Butelką Mleka 2022 – zapisz się już dziś!


Charytatywny Bieg z Butelką Mleka 2022 – zapisz się już dziś!
2022-08-04
Charytatywny Bieg z Butelką Mleka to wydarzenie, które zyskało już rozpoznawalność i popularność wśród biegaczy. W tym roku bieg odbędzie się w nowej lokalizacji – w Giełczynie k. Łomży dnia 4 września o godz. 12.00. Już dziś zapraszamy do zapisów!

Tegoroczny Bieg z Butelką Mleka przebiegać będzie malowniczą trasą wśród giełczyńskich lasów, co oprócz sportowych emocji, gwarantuje niesamowite widoki i bliskość natury. Tradycyjnie bieg odbędzie się na 3 dystansach - 5 km, 10 km oraz 21 km. Dzięki zróżnicowaniu długości tras, każdy może wziąć udział w biegu, wybierając optymalny dla siebie dystans. Co wyróżnia to wydarzenie spośród tradycyjnych biegów? Uczestnicy pokonują trasę z tytułową butelką mleka OSM Piątnica w dłoni!

Przeczytaj również:

Biegnij i pomagaj!

Bieg z Butelką Mleka to nie tylko wydarzenie sportowe, ale także okazja do wsparcia lokalnych organizacji.  Wszystkie opłaty wpisowe przekazywane są bowiem na cele charytatywne, a każdy z uczestników może wybrać, które stowarzyszenie chce wesprzeć. W tym roku pomoc kierowana będzie do Łomżyńskiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera „Paradiso" oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie "Pomocna Dłoń".

Zapisz się już dziś!

Szczegółowa trasa biegu dostępna jest na stronie: https://www.traseo.pl/trasa/bieg-z-butelka-mleka-gielczyn, a rejestracja możliwa jest pod adresem: https://elektronicznezapisy.pl/event/7071.html do dnia 31.08.2022 r.

Wszyscy biegacze otrzymają pakiety startowe, a w nich między innymi koszulkę biegową z logotypami Piątnicy i Biegu.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Sportu dla Wszystkich „Biegamy dla Zdrowia", współorganizatorem Gmina Łomża, a Sponsorem Głównym - Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica, która już po raz szósty wesprze Charytatywny Bieg z Butelką Mleka. Spółdzielnia od wielu lat włącza się w inicjatywy promujące zdrowy tryb życia oraz angażuje się w lokalne inicjatywy, wspomagając działalność regionalnych instytucji oraz organizacji pożytku publicznego.

Zapraszamy do udziału!

Nadesłał:

Anna1

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl