Centrum Handlowe RONDO zaprasza do wspólnego wiosłowania dla WOŚP


Centrum Handlowe RONDO zaprasza do wspólnego wiosłowania dla WOŚP
2020-01-10
„Wiatr w żagle” – pod takim hasłem będzie odbywać się tegoroczny, 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Już po raz 11-sty tej największej w Polsce akcji charytatywnej będzie towarzyszyć wydarzenie „Wiosłowanie dla WOŚP”. W tym roku po raz pierwszy do akcji przyłącza się Centrum Handlowe RONDO, gdzie w sobotę 11 stycznia w godzinach 9.00-19.00 odbędzie się bicie rekordu Polski na ergometrach wioślarskich.

Celem tegorocznego Finału WOŚP jest pozyskanie środków „dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”. W niedzielę 12 stycznia w całej Polsce i na świecie tysiące wolontariuszy będą zbierać pieniądze dla ratowania życia najmłodszych. W Bydgoszczy zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpocznie się już w sobotę 11 stycznia. Tego dnia w godzinach 9.00-19.00 w Centrum Handlowym RONDO odbędzie się akcja „Wiosłowanie dla WOŚP”. Podczas wydarzenia każdy będzie mógł spróbować swoich sił na ergometrze wioślarskim oraz – wspólnie z innymi uczestnikami – podjąć próbę ustanowienia nowego rekordu Polski w największej liczbie osób, które w ciągu 10 godzin przepłynęły na jednym ergometrze wioślarskim dystans 500 metrów! Bydgoszcz powalczy o pierwsze miejsce w tej szczytnej rywalizacji z innymi polskimi miastami – Gdańskiem, Krakowem, Lublinem, Poznaniem, Toruniem, Szczecinem oraz Warszawą!

Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie sztafeta gwiazd z udziałem medalistów Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy, polityków i przedstawicieli Urzędu Miasta Bydgoszczy. Wśród gwiazd biorących udział w wydarzeniu w Centrum Handlowym RONDO będą Dariusz Białkowski (2 brązowe medale Igrzysk Olimpijskich Barcelona 1992 i Sydney 2000, 3 brązowe medale Mistrzostw Świata, 3 medale Mistrzostw Europy), Marian Drażdżewski (Olimpijczyk z Monachium 1972, jako trener – jego zawodnicy wywalczyli srebro na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie 2008 – czwórka bez sternika wagi lekkiej oraz medale Mistrzostw Świata Poznań 2009 oraz Mistrzostw Europy), Ryszard Kubiak (brązowy medal Igrzysk Olimpijskich Moskwa 1980 (czwórka ze sternikiem), uczestnik Igrzysk Olimpijskich z Monachium 1972 i Montrealu 1976, jako sternik 2 medale Mistrzostw Świata – srebro 1975 i brąz 1978), Witold Terechowicz (2 srebrne medale podczas zawodów Przyjaźń-84 (alternatywa Igrzysk Olimpijskich), uczestnik Mistrzostw Świata 85’ – 5 miejsce w K1 1000m, 7 – K4 500m) oraz Jerzy Ulczyński (Olimpijczyk z Monachium 1972 i Montrealu 1976). Wyścigi VIP rozpoczną się w sobotę 11 stycznia o godzinie 14.00. Pół godziny wcześniej, o godzinie 13.30, odbędzie się sztafeta drużyn futbolu amerykańskiego.

„CH RONDO chętnie wspiera akcje ważne z punktu widzenia społeczności lokalnej. Po raz kolejny włączamy się w Finał WOŚP, tym razem goszcząc u siebie akcję ‘Wiosłowanie dla WOŚP’. Zapraszamy wszystkich do Centrum Handlowego RONDO w sobotę 11 stycznia w godzinach 9.00-19.00 do wspólnej rywalizacji na ergometrach wioślarskich w szczytnym celu. Będzie się działo!” – mówi Lena Kosiorek, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

W przerwie pomiędzy startami wioślarskimi odbędzie się zbiórka pieniędzy do puszek na rzecz WOŚP. Celem akcji „Wiosłowanie dla WOŚP” jest także promocja dyscyplin wodnych oraz polskich Mistrzów Sportu.

Dodatkowe informacje:

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią ponad 60 000 m kw. jest  jednym z pierwszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko jako miejsce robienia zakupów, ale również spędzania w nim wolnego czasu. CH RONDO to centrum lokalnej społeczności, angażujące się i realizujące ciekawe inicjatywy, ważne dla mieszkańców Bydgoszczy.

CH Rondo wyróżnia się różnorodną ofertą handlową, którą tworzy 50 marek wśród których znajduje się m.in. Toys „R” Us, GO Sport, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, Sephora, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest Cromwell Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 CROMWELL Property Group

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

www.cromwellpropertygroup.com

APSYS Polska

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

 

APSYS Polska zarządza obecnie ok. 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl