BETFAN: Jastrzębski Węgiel zwycięzcą grupy A


BETFAN: Jastrzębski Węgiel zwycięzcą grupy A
2021-11-25
Według analityków BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Jastrzębski Węgiel zajdzie najdalej spośród polskich zespołów walczących w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Zdaniem bukmachera mistrz Polski pokona rywali ze swojej grupy, a później ma szanse awansować do finału.

Sytuacja innych polskich drużyn, ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i Projektu Warszawa, jest trudniejsza. Pierwsza z nich będzie do końca bić się o awans do fazy play-off, natomiast stołeczna drużyna nie wyjdzie z grupy. Wedle BETFAN zwycięzcą Ligi Mistrzów siatkarzy w sezonie 2021/22 zostanie Perugia.

W startującej 30 listopada fazie grupowej siatkarskiej Ligi Mistrzów do walki stają trzy polskie zespoły – Jastrzębski Węgiel, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Projekt Warszawa. Zdaniem BETFAN tylko jeden z nich ma szansę wejścia do Final Four, choć na podium już się nie dostanie. 

Pozostałe kluby, Projekt Warszawa i ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, czeka trudna przeprawa w fazie grupowej. Oba zespoły są bowiem w grupach z faworytami rozgrywek. Warszawianie mierzą się z Dynamo Moskwa, które według analiz BETFAN jest najmocniejszym zespołem z grupy B oraz kandydatem do brązowego medalu. Natomiast ZAKSA, rozstawiona w grupie C, za rywala ma Lube Civitanova, typowanego przez BETFAN na zdobywcę srebra. Według bukmachera z konkurentem lepiej poradzi sobie ZAKSA.

 

Jakie będą losy jastrzębian po zwycięstwie w fazie grupowej? Według bukmachera Polacy mają szansę przejścia przez fazę play-off, ale ich największym rywalem na drodze do Final Four będzie Trentino. Jastrzębie i włoski zespół są wskazywani jako równorzędni kandydaci do czwartego miejsca, które przypadnie tylko jednemu z nich. To jednak oznacza, że na dziś miejsca medalowe są poza zasięgiem Polaków. Zdaniem BETFAN trzecim zespołem na podium, po Lube i Dynamie, będzie Perugia i to właśnie ten klub zdobędzie trofeum siatkarskiej Ligi Mistrzów w sezonie 2021/22.

 

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów. 

Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl