Arkady dbają o Twoje zdrowie!


Arkady dbają o Twoje zdrowie!
2021-07-02
Po długich miesiącach pandemicznej izolacji i siedzenia w domu czas zadbać o kondycję i odbudować formę na lato. Pomogą Wam w tym specjalne gadżety – inteligentne opaski Xiaomi Mi Band i krokomierze, które będzie można zdobyć, robiąc zakupy w sobotę 3 lipca w Arkadach Wrocławskich.

W dzisiejszych nieprzewidywalnych czasach dbanie o zdrowie i dobrą kondycję fizyczną nabiera szczególnego znaczenia. A jak powszechnie wiadomo – w zdrowym ciele zdrowy duch! Aby pomóc mieszkańcom Wrocławia i okolic w budowaniu formy i zachęcić ich do regularnych treningów, Arkady Wrocławskie przygotowały specjalną akcję sprzedażową!

Wystarczy 3 lipca zrobić zakupy na terenie Arkad za co najmniej 150 zł (można połączyć ze sobą maksymalnie trzy paragony), aby odebrać atrakcyjny upominek: inteligentną opaskę Xiaomi Mi Band 4, która dzięki licznym funkcjom stanie się naszym osobistym trenerem. Wyposażony w ekran AMOLED, wyświetlający obraz w 16,7 milionach kolorów smartband pomoże monitorować funkcje naszego organizmu podczas biegania, pływania czy jazdy na rowerze, a dzięki synchronizacji z aplikacją Mi Fit będziemy mogli rejestrować wszystkie treningi i śledzić własne postępy.

Nieco mniejsze zakupy (m.in. 100 zł) umożliwią odebranie stylowego, nadgarstkowego krokomierza (w kolorze czarnym lub białym), dzięki któremu sprawdzimy, jakie dystanse pokonaliśmy każdego dnia podczas zwykłego marszu. Bo chodzenie to też wysiłek fizyczny - pod warunkiem, że robimy co najmniej 7500 kroków dziennie!

Akcja będzie miała miejsce w sobotę 3 lipca w godzinach 10.00-19.00. Upominki będzie można odbierać w punkcie akcji, który tego dnia stanie w tzw. łezce eventowej Arkad Wrocławskich. Jedna osoba może odebrać maksymalnie trzy upominki. Ilość nagród jest ograniczona.

Gorąco zapraszamy!

O ARKADACH WROCŁAWSKICH

CH Arkady Wrocławskie to wielkopowierzchniowe centrum handlowo-biurowe, zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia przy ulicy Powstańców Śląskich 2/4. Na trzech poziomach obiektu znajduje się ponad 100 sklepów i punktów usługowych, zajmujących w sumie ponad 30 000 m kw. powierzchni. 11-piętrowa część biurowa oferuje ponad 9000 m kw. biur. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W Arkadach znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz pierwsze we Wrocławiu OH Kino, będące połączeniem najlepszych cech multipleksu z charakterystycznymi elementami dawnej kinematografii. Właścicielem i zarządcą obiektu jest Develia S.A., jedna z największych firm deweloperskich w Polsce. 

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl