Arcus sponsorem Mistrzów Polski Juniorów w judo


Arcus sponsorem Mistrzów Polski Juniorów w judo
2013-06-04
Dwa złote medale i jeden brązowy wywalczyli zawodnicy Uczniowskiego Klubu Judo „Białołęka Warszawa” podczas niedawno zakończonych Mistrzostw Polski Juniorów.

W zawodach, które odbyły się 13 i 14 kwietnia 2013 roku w Pile, złote medale zdobyli Patryk Broniec  kat. + 100 kg  i Marcin Gmurek  kat. 90 kg. Brązowy medal w kategorii do  73 kg zdobył  Przemysław Szerszeniewski.

Na szczególną uwagę zasługuje brązowy medal Przemysława Szerszeniewskiego - zdobyty w najbardziej obsadzonej  kategorii do 73 kg.
„W czasie mistrzostw stoczył siedem walk, przegrał tylko jedną - z aktualnym mistrzem Europy. Wszystkie pozostałe walki wygrał przez ippon - odpowiednik nokautu w boksie" powiedział Jacek Biernat, trener UKJ „Białołęka".

Klub funkcjonuje pod patronatem AZS AWF Warszawa,
a zawodnicy startujący w jego barwach mogą pochwalić się wieloma sukcesami. W zeszłorocznych Mistrzostwach Polski Juniorów zawodnicy UKJ zdobyli złoty i brązowy medal, wcześniej triumfowali w drużynowych Mistrzostwach Polski. Z kolei w 2010 r. zawodnik UKJ Marcin Gmurek zdobył złoty medal Mistrzostw Europy Cadetów (juniorów młodszych). W Mistrzostwach Polski Młodzików Bartek Zawadzki zdobył złoty medal , a Sebastian Ołdak medal srebrny.

Gratulacje zawodnikom i trenerowi przekazali przedstawiciele sponsora klubu, giełdowej spółki Arcus S.A.

„Gdy rozpoczynaliśmy współpracę z klubem, widzieliśmy niezwykłą ambicję i determinację młodych zawodników w dążeniu do perfekcji.  Systematyczność, zdyscyplinowanie, odporność na trudności, zachowanie fair-play to cechy, których uczy judo. To też wartości wpisane w filozofię Arcus S.A, które pozwoliły naszej firmie odnieść biznesowy sukces. Dlatego byliśmy przekonani, że ci młodzi ludzie osiągną najwyższe stopnie podium i jesteśmy dumni, że mamy swój udział w tym sukcesie" powiedział Michał Gembal, Dyrektor Marketingu Arcus S.A.

Arcus współpracuje z klubem od 2009 roku. Dzięki wsparciu spółki młodzi mistrzowie mają zapewnione odpowiednie warunki przygotowań i mogą w pełni skupić się na osiąganiu sukcesów sportowych.

„W ciągu sezonu zawodnicy rozgrywają ok. 15-16 turniejów, potrzebują obozów przygotowawczych, odpowiedniej bazy treningowej. Sukcesy naszych zawodników nie byłyby możliwe bez pomocy Arcusa" podkreślił Mirosław Szerszeniewski, wiceprezes UKJ „Białołęka Warszawa"

O GRUPIE ARCUS

ARCUS S.A. jest jednym liderów w Polsce w dostawach inteligentnych rozwiązań dla firm. ARCUS S.A. jest dostawcą inteligentnych rozwiązań z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, w tym obiegiem dokumentu i korespondencji masowej. Spółka jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions oraz Pitney Bowes w Polsce. ARCUS S.A. i spółka zależna T-Matic Systems S.A. dostarczają również kompleksowe rozwiązania oraz usługi z zakresu telematyki i inteligentnych sieci, a także integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne). Trzecią spółką wchodzącą w skład GRUPY ARCUS jest DocuSoft Sp. z o.o. produkująca systemy do obiegu informacji. Do największych klientów GRUPY ARCUS należą banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy z branży telekomunikacyjnej, operatorzy pocztowi i logistyczni oraz administracja publiczna na szczeblu centralnym i lokalnym.

Nadesłał:

PSM

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl