Akcja dla seniorów „Młodzi Duchem” w NoVa Park


Akcja dla seniorów „Młodzi Duchem” w NoVa Park
2022-02-02
Masz więcej niż 60 lat, chcesz żyć aktywnie, spotykać się z innymi i dbać o swoje ciało? Zapraszamy do Fabryki Formy w NoVa Park!

Od 3 lutego, w każdy czwartek o godz. 10.00, ruszają tam darmowe, cotygodniowe zajęcia sportowe dla seniorów! Akcja „Młodzi Duchem” potrwa do końca marca.

Badania pokazują, że z wiekiem sprawność fizyczna regularnie spada. Samo wejście na pierwsze piętro to duża trudność dla około 30% 60-latków i blisko 50% 70-latków. Światowa Organizacja Zdrowia oraz Unia Europejska zalecają osobom starszym podejmowanie umiarkowanej aktywności fizycznej przez co najmniej 30 min przez 5 dni w tygodniu, ponieważ aktywność pozytywnie wpływa na cały organizm. Nie tylko poprawia układ krążenia, ciśnienie tętnicze i serce, ale także wzmacnia siłę mięśni i ich wytrzymałość oraz dotlenia organizm, poprawia witalność umysłu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom starszych mieszkańców Gorzowa i okolic, NoVa Park wraz z Fabryką Formy zapraszają w każdy czwartek lutego i marca o godzinie 10.00 na bezpłatne treningi dla osób 60+! Pierwsze zajęcia ruszają już 3 lutego.

Co zrobić, aby wziąć w nich udział? Wystarczy zgłosić się po darmowy voucher do recepcji klubu Fabryka Formy w NoVa Park (wydawanie voucherów odbywa się od poniedziałku od godziny 6:30 do środy do godziny 22:30). Z kolei w dniu zajęć wystarczy przyjść z voucherem do recepcji klubu minimum 20 minut przez rozpoczęciem zajęć, zarejestrować się w systemie klubowicza i wziąć udział w treningu! Na każde zajęcia jest wydawanych maksymalnie 25 voucherów. Jedna osoba może odebrać jeden voucher. Vouchery uprawniają do udziału w jednych zajęciach.

Co zabrać ze sobą na trening? Wygodny strój do ćwiczeń oraz obuwie na zmianę, wodę do picia, podręczny ręcznik, dowód osobisty i darmowy voucher.

 

„Aktywność fizyczna dla 60-latków i starszych na wyciągnięcie ręki! Zapraszamy wszystkich seniorów do udziału w darmowych zajęciach sportowych organizowanych w lutym i marcu przez Fabrykę Formy w NoVa Park. Podziel się informacją o treningach ze swoimi znajomymi oraz sąsiadami i wspólnie wybierzcie się na trening, bo na ruch nigdy nie jest za późno! – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Wydarzenie odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl